2023-05-29

Polsat Superit Festiwal 2023 w relacjach gwiazd. Zobacz!

Zdjęcia z kulis, filmy z występów w Operze Leśnej i wrażenia przywiezione z Sopotu. Artyści i prezenterzy dzielą się w sieci wspomnieniami z zakończonej już wspaniałej imprezy. Kto wzruszył się do łez? Kto spacerował po plaży z dzieckiem? Kto najpiękniej podziękował fanom za wsparcie? Jaki był Polsat SuperHit Festiwal 2023, który widzowie śledzili w amfiteatrze i na ekranach, w oczach gwiazd?

Doda wspomnieniowo
Artystka zamieściła zdjęcia ze sceny Opery Leśnej, które dzieli szesnaście lat, a także jak pisze „lata doświadczenia, nagród, łez, upadków, powstań, wyśpiewanych dźwięków, zrobionych kroków na scenie…” - ale zaznacza, że łączą je fani, którzy jej towarzyszą i wspierają, za co im dziękuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Satysfakcja Michała Szpaka
W niedzielę po swoim występie wokalista dostał wiadomość od syna Violetty Villas, której piosenkę wykonywał na sopockiej scenie. „Jest wzrusz, kiedy ktoś tak jej bliski docenia. Dziękuję!” - napisał poruszony.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Paulina Sykut-Jeżyna poza sceną
Prezenterka pokazała na Instagramie kulisy pracy nad Polsat SuperHit Festiwal 2023 zamieszczając zdjęcia z kulis, gdzie wstęp mają nieliczni, ale również z czasu wolnego, jaki spędzała w Sopocie z dzieckiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Golec uOrkiestra jubileuszowo
Bracia świętowali swoje ćwierćwiecze na scenie i dwudziestolecie Polsat SuperHit Festiwal. „Pani Ninie Terentiew dziękujemy za piękne słowa podczas wręczania statuetki. Gromee - dziękujemy za wspólne dźwięki. Wam Kochani Fani dziękujemy za obecność, transparenty i odśpiewane chóralnie „Sto lat”! Lepszego rozpoczęcia naszego jubileuszu #25 nie mogliśmy sobie wymarzyć” - czytamy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOLEC UORKIESTRA (@golecuorkiestra)

Wzruszenie do łez
Dziesięć lat na scenie świętował też Dawid Kwiatkowski. „Ilość wysłanych w moją stronę dobrych, wspaniałych, wyjątkowych słów po naszym jubileuszu przerosła moją głowę. Opera Leśna na pół godziny stała się dla mnie niebem. Po wszystkim wbiegłem do garderoby i w objęciach brata padłem na ziemię, a łzy leciały jak szalone. Usłyszałem od niego wtedy „wiem, wszystko wiem, teraz płacz”. Jeszcze raz dziękuję wszystkim” - pisał wzruszony artysta.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Kayah i przyjaciele
Wokalistka wystąpiła na scenie z Igorem Herbutem, co przypieczętowała emocjonalnym wpisem na temat przyjaźni: „Pracować z przyjaciółmi, to jak wygrać los na loterii. To nigdy nie jest wyjście „do roboty”, to entuzjazm na kolejne przyjacielskie spotkanie. To cała masa radości i śmiechu, a problemy, to tylko drobne sprawy do rozwiązania. Ludzie wokół nas, to najcenniejsze co może nam się przytrafić. O co zawsze warto dbać”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Doskonała zabawa Beatą Kozidrak i zespołem
Kolejnym jubilatem była grupa Bajm. „W piątek świętowaliśmy 45-lecie pracy artystycznej na SopotHit Festiwal. Lubimy wracać do Opery Leśnej, bawiliśmy się tam doskonale! Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych koncertach” - czytamy wpis na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BAJM (@bajm_official)

Prezenterzy zapraszają do zabawy
Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz poddali się nastrojowi zabawy, co widać na zdjęciu zamieszczonym przez prezenterkę. „Backstage! My się bawimy świetnie, a Wy przed telewizorami, jak?” - pytała widzów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Krzysztof Ibisz - nie tylko praca
Towarzyszący Karolinie Gilon na zdjęciu dziennikarz podzielił się też zdjęciami spoza Opery Leśnej. W wolnych chwilach spacerował po plaży z żoną i synkiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Wywiady i występy Sary James
Młoda gwiazda była rozrchwytywana w kulisach Polsat SuperHit Festiwal. „Dziękuje za zaproszenie. Było mega zaśpiewać dla Was w Sopocie!!!” - krótko podsumowała występ.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

C-Bool na fali koncertów
W ramach koncertu Radiowy Przebój Roku producent wykonał numer „What Can I Do”. „To zdjęcie idealnie oddaje mój nastrój z ostatnich kilku dni! Lecimy dalej” – napisał, dzieląc się pełnym energii kadrem z sopockiej sceny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez C-BooL (@c_bool)

Satysfakcja debiutanta
Zawsze jest ten pierwszy raz. Ignacy w młodym wieku doświadczył ogromu wrażeń z Polsat SuperHit Festiwal. Ale na szczęście nie przytłoczyły one utalentowanego artysty. „Sopot po raz pierwszy” - podpisał album ze zdjęciami. Czekamy na kolejne odwiedziny!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IGNACY (@ignacymusic)

Dwie twarze Darii Marx
Artystka znana widzom z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” również dzieliła czas w Sopocie na pracę i wypoczynek. Pokazywała obie te strony swojej codzienności na Instagramie - raz gwarna garderoba, a raz pusta plaża.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DARIA MARX (@itsdariamarx)

Dziękujemy za wspólną zabawę na Polsat SuperHit Festiwal 2023!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat