News
Polsat SuperHit Festiwal 2022: Taki był Koncert Platynowy! - Polsat.pl
Wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej w pierwszy dzień imprezy w Operze Leśnej. Koncert Platynowy w piątek 20 maja był okazją do przypomnienia albumów i singli, które w 2021 roku pokryły się platyną i diamentami. Na scenie między innymi Cleo, Kwiat Jabłoni oraz znakomici goście. Kto jeszcze zaśpiewał w sopockim amfiteatrze? Oto jak wyglądała inauguracja Polsat SuperHit Festiwal 2022!
Jubileusz T.Love w Sopocie: KING w oryginalnym składzie - Polsat.pl
Na Polsat SuperHit Festiwal 2022 zespół świętuje trzydziestolecie wydania kultowej płyty. Jak podkreślają w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go muzycy grupy, „KING” to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych albumów w dyskografii T.Love. Co jeszcze o szczegółach wyjątkowego koncertu jubileuszowego mówią Muniek Staszczyk i Jan Benedek? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Polsat SuperHit Festiwal: Igor Herbut i dziesięciolecie LemON - Polsat.pl
Wokalista o przygotowaniach formacji do wyjątkowego jubileuszu w Operze Leśnej. LemON celebruje dziesięciolecie istnienia grupy i w związku z tym przygotowuje nadzwyczajny występ. Igor Herbut ujawnia, co będzie działo się nie tylko na scenie, ale i poza nią. Czy zespół wykona tylko największe przeboje, czy pokusi się o premierowe utwory? „Polsat SuperHit Festiwal 2022” na żywo od piątku 20 do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Polsacie.
Polsat SuperHit Festiwal 2022: Największe gwiazdy i jubileusze - Polsat.pl
Jeśli bałtyckie plaże - to tylko Sopot! A jeśli festiwale - to tylko Polsat SuperHit Festiwal! W przedostatni weekend maja w malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Podczas trzech dni festiwalu, który przyciąga nad Bałtyk rzesze fanów, dwa muzyczne wieczory, trzy artystyczne jubileusze, ponad osiem godzin doskonałego grania i niedziela przepełniona najlepszym humorem. Bądźcie z nami w dniach 20-22 maja od godz. 20:00 w Polsacie!
Zwiastuny


WIDEO
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze