News
Spontaniczny Michał Szpak gotowy na imprezę w Sopocie - Polsat.pl
Wokalista w rozmowie z POLSAT.PL o Polsat SuperHit Festiwal 2019. Michał Szpak pojawi się na deskach Opery Leśnej nie tylko w roli wykonawcy, ale także prowadzącego. Fani są zachwyceni, bo w piątek 24 maja zobaczą jego różne oblicza. Jak artysta przygotowuje się do swoich zadań? W jakich kreacjach zaprezentuje się na scenie w Sopocie?
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka - Polsat.pl
Niezwykłe miejsce, niezwykła para prowadzących i równie niezwykli goście. A wśród nich jeden z największych gwiazdorów muzyki disco polo - Zenek Martyniuk. W sobotnim wydaniu Studio SuperHit Festiwal nie tylko podejrzymy artystę na próbie, ale i zobaczymy jego dom oraz wybierzemy się wspólnie na… ring bokserski! Zapraszamy 25 maja!
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej! - Polsat.pl
Muzyczna legenda wspomina swój debiut na deskach Opery Leśnej. To był dla niej wyjątkowy i wspaniały czas. Maryla Rodowicz do dziś doskonale pamięta każdy szczegół, a w 2019 roku wróci do tamtych chwil. Królowa polskiej piosenki podczas Polsat SuperHit Festiwalu celebrować będzie 50-lecie swojego pierwszego występu w Sopocie. Jak bardzo to miejsce jest dla niej ważne? Jakie przeboje usłyszymy?
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską! - Polsat.pl
Takiego duetu jeszcze nie było! Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Aktorka znana z kryminalnego serialu „Ślad” wraz z mężem, współgospodarzem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, poprowadzi Studio SuperHit Festiwal prosto z nadmorskiego Sopotu. Jak w tej niecodziennej roli poradzą sobie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor? Co na ten temat mówi sam prezenter?
KONCERTY


Kulisy
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku

Kontakt

Biuro akredytacyjne

Ewa Lankiewicz
697 360 026
ewalankiewicz@polsat.com.pl

 

Magda Radziszewska
504 172 092
mradziszewska@polsat.com.pl

Biuro prasowe

Anna Hajduk
795 527 181
ahajduk@polsat.com.pl

 

Partnerzy

 

Patroni medialni

 

Komentarze
© Polsat 2019