News
11 milionów widzów Polsat SuperHit Festiwal 2022! - Polsat.pl
To był weekend niezwykłych muzycznych doznań! Od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja prawie osiem godzin wspaniałej rozrywki i niemal trzystu artystów na sopockiej scenie zapewniło moc wrażeń i emocji! Widownia stęskniona za najlepszą rozrywką nie zawiodła. Zarówno przed telewizorami, jak i w Operze Leśnej Polsat oglądało ponad 11 milionów Polaków! Dziękujemy!
Sopocki Hit Kabaretowy 2022: Co by było, gdyby? Zobacz! - Polsat.pl
Elita sceny z dużą dawką humoru na finał Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret K2 i Jerzy Kryszak oraz goście specjalni dali popis swojej bujnej fantazji. Gospodarzami wieczoru byli Adrianna Borek i Robert Korólczyk.
Doda i jej znakomici goście na Polsat SuperHit Festiwal 2022 - Polsat.pl
Zaskakujący i porywający publiczność jubileusz wokalistki w Operze Leśnej. Doda, która już 20 lat pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich artystek, zaprosiła do wspólnego występu takich artystów jak Dawid Kwiatkowski, Michał Wiśniewski, Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak. Oto, jak wyglądał recital „Doda czy Dorota? Rabczewska, jakiej nie znacie!” w drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022.
Ralph Kaminski w Sopocie: Maanam i Kora inspiracją - Polsat.pl
Wyjątkowy i wzruszający debiut na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Operze Leśnej. Ralph Kaminski, jedna z największych osobowości polskiej muzyki alternatywnej, na swój pierwszy występ w sopockim amfiteatrze przygotował szczególny repertuar. Wokalista przypomniał przeboje Kory i grupy Maanam, ale też zaprezentował zupełnie nowy utwór. Co jeszcze wydarzyło się podczas jego koncertu w drugi dzień festiwalu?
Wideo
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku