2023-05-17

Gromee o występie z braćmi Golec w Sopocie. Zobacz wideo!

Muzyk mówi, co czeka widzów wyjątkowej imprezy w Operze Leśnej. Co przygotowują? Gromee w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiada, jak ważna jest piosenka „Górą Ty” w repertuarze gwiazd. Znany producent zdradza również kulisy wydarzenia. Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Muzyczny misz-masz
Występ z braćmi Golec będzie trwał kilkanaście minut zdradza Gromee. Jego najważniejszym punktem będzie utwór „Górą Ty”, którego premiera odbyła się w 2020 roku. W nagraniu brał udział również raper Bedoes. - To spotkanie trzech światów było dziwne, ale jednocześnie takie oczywiste, bo wszyscy kochamy muzykę - wspomina producent. - To popłynęło. Cieszę się, bo bracia Golec to są piekielnie dobrzy, fantastyczny ludzie, ale też muzycy z krwi i kości. Kocham pracować z takimi ludźmi - dodaje. Mężczyźni nie poprzestali na tej kooperacji. - Nie chcę za wiele zdradzać, ale mogę powiedzieć, że słyszałem materiał, który chłopaki niedługo zamkną klamrą, płytą. To jest piekielnie dobry nowoczesno-góralski ciągle materiał - mówi gwiazdor.

Nie tylko Opera Leśna
Jak Gromee komentuje line up tegorocznej edycji? - Bardzo mi się podoba ta różnorodność, jest fantastyczna - przyznaje. Sam pracował z wieloma artystami, którzy wystąpią w Operze Leśnej, m.in. z Edytą Górniak i Sound’n’Grace. Producent zdradza, że kocha Polsat SuperHit Festiwal za atmosferę i lokację. - Uwielbiam też plażę rano, po południu i nad ranem. Mogę o tej plaży powiedzieć dużo, zwłaszcza nad ranem - śmieje się muzyk. - Naprawdę jestem doskonałym zegarmistrzem, wiem kiedy co roku wschodzi słońce w maju. Mega się cieszę, że możemy spotkać ludzi, którzy wystąpili na scenie wiele razy, ale też takich, którzy będą pierwszy raz - kończy.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat