2023-05-11

Paweł Domagała: Duże emocje i premierowa piosenka w Sopocie

Muzyk mówi, co czeka widzów na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Zobacz wideo! Paweł Domagała, znany jako juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, przygotowuje wyjątkowy występ podczas sobotniego koncertu jubileuszowego. W rozmowie z POLSAT.PL zdradza przygotowaną dla publiczności niespodziankę. Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Wielka sprawa
Paweł Domagała zauważa, że festiwalowe występy różnią się od regularnej trasy koncertowej. - To są duże emocje, granie na żywo. To też wyrwanie z kontekstu, z opowieści naszej koncertowej, na taki strzał. Musisz się wbić i w mikroczasie stworzyć swój świat - przyznaje autor przeboju „Weź nie pytaj”. Zauważa również plusy tej sytuacji. - To nie jest stricte twoja publiczność. Jest ogólna, ale bardzo fajna. To jest ciekawe, że może dotrzeć do kogoś, kto wcześniej nie miał styczności z moją twórczością - dodaje juror 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jaki repertuar?
Artysta pojawi się na scenie podczas drugiego dnia imprezy na koncercie „20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie”. Co zaśpiewa? - Na pewno będzie premiera utworu „Rafi” - zdradza Paweł Domagała. To także tytuł nowego serialu Polsatu. Artysta nie tylko jest jego pomysłodawcą, ale i gra w nim główną rolę, mężczyzny, który po śmiertelnym wypadku samochodowym wraca na ziemię. Premiera produkcji odbędzie się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Polsatu.

Z czym kojarzy mu się Opera leśna w Sopocie i jak to łączy się z porównywaniem się z pewną światową muzyczną gwiazdą?

 

 

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat