2023-05-10

Dawid Kwiatkowski: Jubileusz pełen emocji i szczególny duet

Dziesięć lat minęło! Świętujący dekadę na scenie Dawid Kwiatkowski stał się w tym czasie jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL opowiada o swojej karierze. Jak zapamiętał pierwszy występ w Operze Leśnej? Co przygotowuje na wyjątkowy koncert? Zobacz wideo! Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo na antenie stacji.

Chwile nie do zapomnienia
Dawid Kwiatkowski chętnie wspomina pierwszy występ w legendarnym miejscu w 2014 roku. - Pamiętam swój pierwszy festiwal i ten moment, kiedy podjechałem pod Operę Leśną. Zobaczyłem, w jak pięknej scenerii ta scena się znajduje - mówi. - Kiedy pierwszy raz wszedłem tam, gdzie są garderoby, zobaczyłem Agnieszkę Chylińską pierwszy raz na żywo. To miejsce będzie zawsze dla mnie wyjątkowe - przekonuje artysta.

Dekada wzlotów i nie tylko
- Niesamowite, że będę świętować swoje dziesięciolecie. Nawet nie wiem, kiedy to zleciało - zastanawia się Dawid Kwiatkowski. W tym czasie wydał aż siedem albumów studyjnych. Do jego największych hitów należą takie piosenki jak: „Jesteś”, „Bez Ciebie”, „Proste” i „Idziesz ze mną”. Jak artysta podsumowuje ten czas? - Jeszcze nie robiłem sobie takiego rachunku sumienia. To wszystko, co się dzieje w moim życiu i karierze jest niesamowite, ale było też wiele momentów cięższych. Z drugiej strony gdyby nie one, nie doszedłbym do tego miejsca, gdzie jestem teraz. Te dziesięć lat było różne - komentuje Dawid Kwiatkowski w rozmowie z POLSAT.PL.

Nieustanny rozwój
- Bardzo się rozwinąłem, jeśli chodzi o muzykę i umiejętności. Mówię też o moim zespole. Muzycznie bardzo mi się podoba, w którą stronę idzie - mówi wokalista. Jego najnowszy singiel zatytułowany jest „Café de Paris”. Dawid Kwiatkowski nie zdradza, czy zagranie piosenki planowane jest podczas imprezy w Sopocie, ale wyjawia coś innego. - Będzie to na pewno emocjonalny koncert. Pojawi się duet podczas jubileuszu i to będzie najważniejszy moment tego występu - zwiastuje.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat