2023-05-23

Sopocki Hit Kabaretowy: Skecze najpopularniejsze w internecie

Najchętniej oglądane humorystyczne występy w rankingu z YouTube. Już od lat jeden z dni imprezy w Operze Leśnej poświęcony jest żartom. Najlepsi polscy artyści kabaretowi prezentują na scenie swoje najzabawniejsze skecze. Które najbardziej zainteresowały internautów? Sprawdź TOP 10! Czym zaskoczy Sopocki Hit Kabaretowy w 2023 roku? Oglądaj na żywo w niedzielę 28 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Miejsce 10: Kabaret Ani Mru-Mru „Rada miasta”
Ostry wywiad dociekliwego dziennikarza internetowego z burmistrzem na temat jego wątpliwej działalności został zaprezentowany podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Ma 726 tysięcy odsłon.

Miejsce 9: Kabaret Paranienormalni „Liga Niesprawiedliwości”
Parodia telewizyjnych testów wiedzy i teleturniejów w wykonaniu charakterystycznego prowadzącego Zbigniewa Teścika została zaprezentowana w 2022 roku. Ma już 1,1 miliona wyświetleń.

Miejsce 8: Kabaret K2 „Gry rodzinne”
Skecz z 2022 roku pokazuje domowe rozrywki podczas izolacji z powodu pandemii. Co jeszcze wymyśli nietypowa rodzinka, obserwowało już 1,26 miliona osób.

Miejsce 7: Kabaret Moralnego Niepokoju „Psy 5 - byle nie w domu”
Na kolejnej pozycji z ponad dwoma milionami wyświetleń jest skecz z właścicielem psa Sernika z Sopockiego Hitu Kabaretowego 2022.

Miejsce 6: Pan Li „Magia” 
„Sztuczki cenionego iluzjonisty w stanie głębokiego wypoczynku” - jak zapowiedział skecz Piotr Bałtroczyk, bawiły widzów w czasie Sopockiego Hitu Kabaretowego w 2019 roku. Filmik ma 2,3 miliona odsłon.

Miejsce 5: Kabaret Nowaki „Janusz jedzie za granicę” 
Jednym z ulubionych tematów podejmowanych przez kabarety są przywary kleru i stosunki damsko-męskie. Łączący je skecz z Sopockiego Hitu Kabaretowego 2022 ma 4,3 miliona odsłon.

Miejsce 4: Kabaret Skeczów Męczących „Jadwiga Paździerz w sądzie”
W 2019 roku na scenie Opery Leśnej został zaprezentowany skecz o bardzo nietypowej rozprawie spadkowej. Na YouTube obejrzało go już 8 milionów osób.

Miejsce 3: Kabaret Neo-Nówka „Okno”
Już od 2018 roku bawi widzów skecz o samozwańczym osiedlowym monitoringu w oknie. Dialog między Żanetką i Włodziem ma już 8,3 miliona odsłon.

Miejsce 2: Kabaret Młodych Panów „Zajezdnia BOR”
Zaskakujące kulisy pracy kierowców Biura Ochrony Rządu przedstawia występ, który został zarejestrowany na Polsat SuperHit Festiwal 2017. Ma już ponad 9 milionów wyświetleń.

Miejsce 1: Kabaret Młodych Panów „Porwoł i Buchalik w Egipcie”
Jak spędzać czas na urlopie? Tylko z uśmiechem. Skecz o śląskich turystach w kraju faraonów z 2019 roku rozbawił już 9,1 miliona oglądających, co daje mu miejsce lidera w rankingu.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @