2023-05-25

Sopocki Hit Kabaretowy: Coś świeżego i śmiesznego

Artyści zapraszają na scenę w ostatnim dniu wyjątkowej imprezy, jaką jest Polsat SuperHit Festiwal 2023. Zobacz wideo! Największe gwiazdy dowcipu i mistrzowie humoru w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go z zapowiedzią tego, co będzie się działo w sopockiej Operze Leśnej. Co przygotowują, żeby rozśmieszyć widzów? Sopocki Hit Kabaretowy 2023 w niedzielę 28 maja na żywo w Polsacie.

Tych składów nie może zabraknąć
Sopocki Hit Kabaretowy tradycyjnie odbywa się w ostatnim dniu imprezy Polsatu. Na scenie m.in. takie grupy jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Zdolni i Skromni i Kabaret Chyba. Dawkę humoru w występach solo zagwarantują niezawodni Jerzy Kryszak i Marcin Daniec. - Będzie śmiesznie. Na pewno postaramy się dać ludziom trochę oddechu w ten niedzielny wieczór, żeby przygotować ich na nowy tydzień - zapewnia Olga Łasak.

  

Wiele niespodzianek
- Nie wiem, co przygotowują koledzy, ale my przygotowaliśmy hita - zdradza pokrótce Łukasz Żak. Podobnego zdania jest Andrzej Kozłowski, aktor i uczestnik szesnastej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Myślę, że będziecie się państwo świetnie bawić. Nie będę zdradzać tytułu, ani o czym to jest. Jest to jednak na pewno coś świeżego i śmiesznego - ujawnia gwiazda.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat