2022-08-01

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”: Pary 13. edycji

W rywalizacji o Kryształową Kulę Jamala i Jacek Jeschke, Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz, Michał Mikołajczak i Julia Suryś, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Wielki powrót show
Po roku przerwy na antenę Polsatu powraca najbardziej roztańczony program jesiennego sezonu! Już od 29 sierpnia znowu przedłużamy weekend o jeden dzień, zapraszając widzów w każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 20:05 na 13. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Kto z kim w parze?
Jednym z najbardziej pasjonujących tematów w programie jest dobór par! Dla widzów i samych uczestników ujawnienie duetów to zawsze ekscytujący moment i wielka niespodzianka. Który z tancerzy poprowadzi gwiazdę na sam szczyt po Kryształową Kulę? Prezentujemy oficjalny skład par 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Jamala i Jacek Jeschke
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy, tym razem zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie. Wierzymy, że ta para skradnie serca widzów!

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
Po raz pierwszy w programie tańczy Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia. Trenuje od czwartego roku życia, od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej, a w Polsce mieszka od ponad roku. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska. Czy jej super kondycja i duch walki doprowadzą ją do samego finału?

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model Robert Rowiński po latach wraca na parkiet show. Robert porwie do tańca influencerkę, prezenterkę oraz prowadzącą program Farma, prawdziwy wulkan energii Ilonę Krawczyńską! Żywiołowość tej pary jest gwarancją niezapomnianych wrażeń!

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
Kolejnym tancerzem, który dołącza do rodziny „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest Dominik Rudnicki – Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie będzie musiał ujarzmić ognisty i szalony temperament aktorki kabaretowej Agnieszki Litwin. Z tą parą w programie na pewno nie będzie nudno!

Natalia Janoszek i Rafał Maserak
Rafał Maserak, prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 26. polskich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood Natalią Janoszek. Natalia jest pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA. Czy 13. edycja okaże się dla Rafała szczęśliwa? I wspólnie z Natalią zdobędą nagrodę w postaci Kryształowej Kuli?

Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz
Po raz trzeci w programie tańczy Michał Bartkiewicz, który z tańcem jest związany od dziesiątego roku życia. Wielokrotny półfinalista i finalista międzynarodowych turniejów m.in. German Open, Dutch Open czy St. Petersburg Open. Jego podopieczną jest polska top modelka i osobowość telewizyjna, która robi karierę zarówno w kraju, jak i za granicą - Karolina Pisarek. Wielu fanów show będzie z niecierpliwością czekać na występy tej pary!

Michał Mikołajczak i Julia Suryś
Męskie grono uczestników 13. edycji otwiera Michał Mikołajczak – aktor telewizyjny i teatralny, znany z roli Piotra w serialu „Pierwsza miłość”! Jego taneczną partnerką w programie została Julia Suryś, która na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zatańczy po raz pierwszy! Ta młoda tancerka już może pochwalić się tytułem drugiej wicemistrzyni Polski! Jaki będzie ich pierwszy taniec w programie?

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
Po raz kolejny w programie znana i lubiana Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Jej uczniem jest Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” oraz najsłynniejszy polski mentalista, czyli Haker Umysłu.

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
Uwielbiana gwiazda programu „Nasz nowy dom” tym razem próbuje swoich sił na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Jego nauczycielką została Janja Lesar, tancerka, która może pochwalić się zwycięstwem w wielu prestiżowych turniejach m.in. British Open w Blackpool czy finale mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Jakie triki taneczne zastosuje z kierownikiem budowy Wiesławem, żeby dojść do finału? Odpowiedź jesienią w Polsacie.

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify zdobywa pod czujnym okiem tancerki znanej widzom Polsatu także z programu „Love Island wyspa miłości”. W 11. edycji programu Sylwia Madeńska była uczestniczką Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraz z Mikołajem Jędruszczakiem. Występy tej pary zapowiadają się ekscytująco!

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
Pierwszy polski „Prince Charming”, model, który ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata Jacek Jelonek tym razem sprawdzi swoje umiejętności na naszym parkiecie! Jego partnerem został Michael Danilczuk zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf m.in. w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” oraz zwycięzca emitowanego na antenie telewizji BBC programu „The Greatest Dancer”. Czy tej pierwszej w historii programu męsko-męskiej parze uda się zdobyć Kryształową Kulę?

Jurorzy 13. edycji „Dancing with the Stars”
Taneczne występy oceniać będzie jury w składzie: piosenkarz oraz fan polskiego i brytyjskiego formatu Andrzej „Piasek” Piaseczny, niezastąpiona oraz widzącą każde niedociągnięcia Iwona Pavlović, znany z ciętego języka Michał Malitowski oraz aktor Andrzej Grabowski, dobry duch programu, który w każdej parze widzi tylko same plusy.

Trójka prowadzących „Taniec z Gwiazdami”
Na parkiecie„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie może zabraknąć prowadzących! W 13. edycji zobaczymy jedyny i niepowtarzalny duet Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza! A towarzyszyć im będzie specjalistka od tańców latynoamerykańskich, wedding plannerka, prowadząca program Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej - Izabela Janachowska.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat