2022-07-31

Ilona Krawczyńska z Robertem Rowińskim w show Polsatu

Prowadząca program „Farma” i doświadczony zawodnik kolejną parą 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Ilona Krawczyńska z wielką przyjemnością rozpoczyna przygodę, jaką jest udział w programie. Jej partnerem oraz trenerem został wszechstronnie utalentowany Robert Rowiński. „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Duet z pasją
Ilona Krawczyńska we wszystko, co robi angażuje się na sto procent. Od dzieciństwa kocha taniec i nie mogła chyba trafić na lepszego partnera. Robert Rowiński jest także instruktorem, choreografem oraz doktorem socjologii, który pisał pracę dyplomową o tańcu. Zna każdy aspekt swojej pasji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Nowe wyzwanie
Prowadząca reality-show „Farma” trafiła pod skrzydła niezwykle doświadczonego tancerza, który występował w zagranicznych edycjach „Tańca z Gwiazdami”, a także nawet pełnił rolę jurora. Czy znajomość formatu „Dancing with the Stars”, jaką ma Robert Rowiński będzie pomocna? Jak w roli tancerki prezentować się będzie Ilona Krawczyńska? Odpowiedź jesienią w Polsacie.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat