2022-08-02

Natalia Janoszek po Kryształową Kulę z Rafałem Maserakiem

Aktorka i producentka filmowa w parze z finalistą 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Natalia Janoszek ma w dorobku dwie indyjskie nagrody filmowe JIFFA, a teraz staje do rywalizacji o Kryształową Kulę. Jej partnerem i trenerem uczestnik wszystkich wcześniejszych sezonów, Rafał Maserak. „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Marzenie spełniane z ekspertem
Natalia Janoszek swoją karierę rozpoczęła od konkursów piękności, a następnie została dostrzeżona przez indyjski przemysł filmowy, gdzie została gwiazdą. Doceniono ją dwukrotnie nagrodą JIFFA. spełnia swoje marzenie o występie w „Dancing with the Stars”, a jej przewodnikiem po świecie tańca towarzysiego jest postać, która zna ten format od podszewki. Rafał Maserak to uczestnik wszystkich dotychczasowych edycji show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Jak daleko zajdzie ta para?
Pochodząca z Bielska-Białej aktorka osiągnęła sukces dzięki talentowi, ambicji i wszechstronności. Z pewnością chciałaby, aby jej przygoda w programie trwała jak najdłużej. Rafał Maserak, który do tej pory czterokrotnie występował w finale, ostatni raz w 12. edycji z Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz. Czy w nowym sezonie uda mu się poprawić ten wynik i sięgnąć z Natalią Janoszek po swoją pierwszą Kryształową Kulę?

  

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat