2022-08-06

„Dancing with the Stars”: Michał Mikołajczak i Julia Suryś w akcji

Jak będą się prezentować aktor serialu „Pierwsza miłość” i debiutująca tancerka? Michał Mikołajczak uwielbia nowe wyzwania, dlatego zdecydował się na udział w programie Polsatu. W roli nauczycielki utalentowana Julia Suryś, która ma w dorobku sukcesy na polskich i zagranicznych parkietach. Na co stać tę parę? „Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Aktywna jesień
Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia jest przyzwyczajony do życia na wysokich obrotach. A to zdecydowanie gwarantują taneczne treningi i udział w „Dancing with the Stars”. W roli jego partnerki Julia Suryś, która także lubi żyć aktywnie, a występy na parkiecie to nie jedyna jej pasja.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wspólne zainteresowania
Michał Mikołajczak i Julia Suryś pomiędzy treningami będą mieli wiele wspólnych tematów. Oboje uwielbiają podróże i interesują się piłką nożną. Czy wspólny język znajdą także na parkiecie? Odpowiedź jesienią w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat