2022-08-01

Pierwszy taki duet! Jacek Jelonek z Michaelem Danilczukiem

Para jednopłciowa na parkiecie 13. edycji show „Taniec z Gwiazdami” w Polsacie. Znany model Jacek Jelonek debiutuje w roli tancerza. W roli partnera i nauczyciela Michael Danilczuk, który posiada doświadczenie związane z występami w programach rozrywkowych. Jaki przyniesie to efekt? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Pod okiem doświadczonego trenera
Jacek Jelonek w swojej pracy modela znakomicie czuje się przed obiektywem aparatu. Ma za sobą doświadczenia z występami przed kamerą jako pierwszy polski „Prince Charming”. Jednak występy na żywo na parkiecie to coś zupełnie nowego. W telewizyjny świat tańca wprowadza go Michael Danilczuk, posiadający na koncie wiele sukcesów zwycięzca prestiżowego programu BBC „The Greatest Dancer”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Taneczne przeciwieństwa
Dla tej pary występy na parkiecie „Dancing with the Stars” to duże wyzwanie. Jacek Jelonek z tańcem nie miał do tej pory nic wspólnego i przyznał, że jeszcze pewien czas temu nie zdecydowałby się na występ w „Tańcu z Gwiazdami”. Z kolei Michael Danilczuk jest zachwycony, że spełnia się jego marzenie o występie w polskiej edycji show. Jak ten entuzjazm przełoży się na naukę tańca przez jego partnera? Na jakie noty będzie mogła liczyć ta para?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat