2022-08-03

Łukasz Płoszajski z Wiktorią Omyłą w „Tańcu z Gwiazdami”

Aktor serialu „Pierwsza miłość” wspólnie z utalentowaną tancerką w 13. edycji show. Łukasz Płoszajski z wielkim entuzjazmem podchodzi do ekspresowej nauki tańca. Na sali treningowej o rozwój jego umiejętności dba ekspresyjna Wiktoria Omyła. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Pod okiem utytułowanej specjalistki
Łukasz Płoszajski od 2004 roku wciela się w postać Artura Kulczyckiego w popularnym serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. Do tego ma na koncie rozmaite role teatralne. Teraz próbuje swoich sił jako tancerz, a treningi prowadzi Wiktoria Omyła, która może się pochwalić wieloma osiągnięciami na turniejach tanecznych w Polsce i na świecie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Z rozrywkowym nastawieniem
Aktor poza pracą na planie seriali i w teatrze realizuje się jako mentalista. Jego one-man show „Haker umysłu”, a Łukasz Płoszajski uwielbia zapewniać widzom fantastyczną rozrywkę. Podobnie jak Wiktoria Omyła, która chce podczas występów przenosić widzów w inny, piękny świat. Co przygotują wspólnie w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

  

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat