2022-08-05

Wiesław Nowobilski z Janją Lesar w tanecznym wyzwaniu

Kierownik ekipy w programie „Nasz nowy dom” w duecie z doświadczoną tancerką. Wiesław Nowobilski pod okiem Janji Lesar rozpoczyna wymagające treningi. Czy ma talent do tańca? Jak wypadnie na tle innych uczestników? Jakie noty ta para otrzyma od jurorów programu? Odpowiedź w 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

W zupełnie innej roli
Wiesław Nowobilski jest ekspertem w zarządzaniu ekipą budowlaną. W programie „Nasz nowy dom” razem ze swoimi pomocnikami w ciągu pięciu dni dokonuje prawdziwych cudów. Teraz to jednak on występuje w roli osoby, która słucha wskazówek i rad. Jego taneczną formę buduje doświadczona Janja Lesar, uczestniczka wielu edycji i zdobywczyni Kryształowej Kuli w parze z Damianem Kordasem w dziesiątym, jubileuszowym sezonie „Dancing with the Stars”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Lubiani przez widzów
Kierownik ekipy budowlanej jest uwielbiany przez fanów programu „Nasz nowy dom”. Janja Lesar natomiast cieszy się sympatią fanów, którzy śledzili jej występy, kiedy jej partnerami byli między innymi Michał Koterski, Paweł „Popek” Mikołajuw, Sebastian Stankiewicz czy Dawid Kwiatkowski. A głosy widzów są bardzo istotne!

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat