2022-07-30

„Taniec z Gwiazdami”: Jamala, a jej partnerem... Jacek Jeschke!

Ukraińska piosenkarka u boku zdobywcy Kryształowej Kuli. Jak daleko zajdą w programie? Jamala koncentruje się na wspieraniu swojego kraju w walce o wolność, a jednym ze sposobów jest udział w show Polsatu. W tanecznej przygodzie wspiera ją Jacek Jeschke. 13. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

W szczytnym celu
Jamala do swojego udziału w programie podchodzi w szczególny sposób. Weźmie także udział w akcji, w ramach której Fundacja Polsat prowadzić będzie zbiórkę dla ofiar wojny w Ukrainie. W doskonaleniu umiejętności tanecznych wsparciem służy jej Jacek Jeschke.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Laureaci prestiżowych nagród
Jamala to zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, który w 2016 roku odbył się w Sztokholmie. Z kolei Jacek Jeschke to między innymi mistrz Europy Show Dance z 2019 roku, a także triumfator piątej i finalista dziesiątej edycji „Dancing with the Stars”. Czy marzy im się wygrana?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat