2022-07-25

Znamy wszystkie gwiazdy 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Jedenastka bohaterów, a celem każdego z nich jest zdobycie Kryształowej Kuli! W rywalizacji o nagrodę: Ilona Krawczyńska, Agnieszka Litwin, Maja Włoszczowska, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Michał Mikołajczak, Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski, Natalia Janoszek, Karolina Pisarek i Jamala. Oto ich sylwetki! 13. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Krzysztof Rutkowski
Rzadko kiedy detektyw staje się osobowością medialną, ale on jest fenomenem w swojej branży. Barwna postać, która ma w dorobku rozwiązanie wielu głośnych spraw, a także autorytet. Tajniki swojej pracy prezentował w produkcjach filmowych i serialach. Teraz musi odkryć... sposób na zdobycie Kryształowej Kuli!

Ilona Krawczyńska
Połowa duetu sióstr ADiHD od dziecka uwielbia tańczyć, dlatego nie mogła odmówić propozycji wzięcia udziału w 13. edycji „Dancing with the Stars”. Po zakończeniu nagrań do programu „Farma” ma czas, aby ponownie z entuzjazmem i energią rzucić się w wir ćwiczeń na sali treningowej.

Maja Włoszczowska
Rywalizację ma we krwi, bo przez dwadzieścia pięć lat ścigała się na rowerze na trasach na całym świecie. Ma w dorobku między innymi dwa srebrne medale olimpijskie i choć zakończyła sportową karierę, to zapragnęła, aby na półkę z nagrodami dołożyć kolejne trofeum - za zwycięstwo w „Tańcu z Gwiazdami”.

Łukasz Płoszajski
Od 2004 roku gra w serialu „Pierwsza miłość”, ale w życiu lubi próbować nowych ról. Realizuje się jako mentalista, czyli osoba, która potrafi odczytać myśli innych. W jaki sposób „Haker umysłu” będzie próbował wpłynąć na jurorów i publiczność, od których zależy sukces w „Dancing with the Stars”?

Jacek Jelonek
Rozchwytywany model, który z odwagą i podniesionym czołem przeciera szlaki. Pierwszy polski „Prince Charming”, a teraz pierwszy w polskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” uczestnik w parze jednopłciowej. Jego występy na najgorętszym parkiecie w Polsce będą budziły wielkie emocje.

Wiesław Nowobilski
Jego góralski charakter jest doskonale znany współtwórcom programu „Nasz nowy dom” i jego widzom. Szef jednej z ekip budowlanych, który w ciągu pięciu dni potrafi pokierować nią tak, aby potrzebujące rodziny mogły wrócić do pachnącego nowością lokum. Pomaga odmienić życie innych. Teraz to jego codzienność ulenie wielkiej zmianie!

Agnieszka Litwin
Znana jako Marylka członkini Kabaretu Jurki uwielbia dostarczać widzom najlepszej i różnorodnej rozrywki, co jest esencją „Tańca z Gwiazdami”. Przyzwyczajona do występów na żywo, a do wszystkiego podchodzi z energią i optymizmem. Jakie inne atuty objawi jeszcze na parkiecie „Dancing with the Stars”?

Michał Mikołajczak
Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, którego można oglądać w serialu „Pierwsza miłość”. Uwielbia wyjazdy, ale na jesień 2022 roku zaplanował podróż do... tanecznego świata i udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy dzięki sportowej pasji będzie mu łatwiej przyzwyczaić się do wymagających treningów?

Natalia Janoszek
Piosenkarka i aktorka, którą polscy widzowie najbardziej kojarzą z kinowego hitu „365 dni”, zawsze marzyła o występie w tanecznym show Polsatu. Teraz ma okazję się sprawdzić oraz zaprezentować umiejętności na parkiecie. Jak sama mówi, Z radością przyjęła propozycję udziału w 13. edycji produkcji.

Jamala
Zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji podczas „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie, ale też weźmie udział w akcji, w ramach której Fundacja Polsat prowadzić będzie zbiórkę dla ofiar wojny w Ukrainie!

Karolina Pisarek
Topmodelka była jedną z gwiazd 16. edycji muzycznego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pokazała już swoje umiejętności wokalne i aktorskie. A jak poradzi sobie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”?

Kto jest waszym faworytem do zwycięstwa?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat