2022-07-29

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło tańczą razem

Energetyczny duet w akcji na parkiecie 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie. Aktorka i artystka kabaretowa Agnieszka Litwin oraz debiutujący w programie utytułowany tancerz Dominik Rudnicki-Sipajło. Co przyniesie takie połączenie? Jakie noty otrzymają od wymagających jurorów rozrywkowego show? „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Czas na poważne treningi
Agnieszka Litwin to kobieta o silnym charakterze i wielkiej życiowej energii, która uwielbia rozśmieszać innych. Jednak czy na sali treningowej znajdzie się miejsce na żarty? Dominik Rudnicki-Sipajło ma za zadanie nauczyć ją w ekspresowym tempie tańca, co będzie się wiązało z długimi godzinami na parkiecie. Talent i ciężka praca przyniosły mu wiele prestiżowych tytułów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na wspólnych falach
Para powinna znakomicie się rozumieć, bo oboje chcą swoją aktywnością inspirować innych. Ona jest absolwentką pedagogiki kulturalno-oświatowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej i realizuje swoje marzenia o działalności artystycznej, a on miłością obdarzył taniec i jego nauczanie. Czy Agnieszka Litwin okaże się pojętną uczennicą? Jak w debiutanckiej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie się prezentował Dominik Rudnicki-Sipajło?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat