2022-08-07

„Taniec z Gwiazdami”: Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

Znana modelka z popularnym tancerzem w 13. edycji rozrywkowego programu Polsatu. Karolina Pisarek-Salla z wielim entuzjazmem podchodzi do udziału w show. Do tego jest niezwykle zadowolona z partnera, który wprowadza ją w taneczny świat. Michał Bartkiewicz ma już na koncie jedną Kryształową Kulę. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Czas na kolejny show
Karolina Pisarek-Salla cały czas próbuje nowych wyzwań. Popularna modelka z chęcią bierze udział w telewizyjnych show. Była uczestniczką 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Teraz nadszedł czas na kolejny flagowy program Polsatu. Jej partnerem został Michał Bartkiewicz, który w znakomitym stylu wszedł do grona tancerzy. W debiucie zdobył Kryształową Kulę w parze z... modelką Edytą Zając, a w swoim drugim udziale razem z Oliwią Bieniuk zajął trzecie miejsce w 12. edycji. „Nie mogłam lepiej trafić” - podsumowała gwiazda.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Scena to ich żywioł
Oboje są niezwykle ambitni, a w dążeniu do celu gotowi do wielu poświęceń. Profesjonaliści w każdym calu oraz dbający o każdy szczegół perfekcjoniści. Do kolejnych działań podchodzą z energią i entuzjazmem, bo obecność na scenie to spełnienie ich marzeń. Z pewnością Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz będą robić wszystko, aby ich przygoda w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” trwała jak najdłużej.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat