2022-07-28

Oto pierwsza para 13. edycji „Dancing with the Stars”

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska w rywalizacji w rozrywkowym show Polsatu. Najsłynniejszy polski detektyw trenuje pod okiem zwyciężczyni pierwszej edycji randkowego programu „Love Island. Wyspa miłości”! Wybuchowe połączenie, ale czy wystarczy, by zdobyć Kryształową Kulę? Czym zaskoczy ten duet? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Na tropie Kryształowej Kuli
Niewielu detektywów umie podbić świat show biznesu. Krzysztof Rutkowski zdecydowanie to potrafi. Jego obecność na parkiecie tanecznego show Polsatu gwarantuje zatem emocje i barwne występy. - Ten taniec, to jest naprawdę ciężki kawałek chleba - napisał na Instagramie po pierwszych treningach. Jego fani wiedzą jednak, że nie z takimi wyzwaniami dawał już sobie radę!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Potrafią porwać tłumy
Sylwia Madeńska, podobnie jak Krzysztof Rutkowski, w świecie telewizyjnej rozrywki czuje się, jak ryba w wodzie. Wygrała pierwszą edycję reality show „Love Island. Wyspa miłości”, występowała w wielu programach, między innymi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy z partnerem, który także potrafi rozkochać w sobie fanów, dotrze do finału 13. sezonu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat