2022-08-04

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy w tandemie po sukces

Dwukrotna wicemistrzyni olimpijska z debiutującym w „Dancing with the Stars” tancerzem. Maja Włoszczowska to ikona polskiego kolarstwa, która zyskała olbrzymią popularność dzięki swojej osobowości. W staraniach o kolejną nagrodę towarzyszy jej pochodzący z Ukrainy Roman Osadchiy. „Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Nie solo, a w parze
Maja Włoszczowska po dwudziestu pięciu latach zdecydowała się zakończyć pełną sukcesów karierę. Uwielbia aktywny styl życia, dlatego między innymi podjęła wyzwanie, jakim jest uczestnictwo w „Dancing with the Stars”. Czeka ją coś zupełnie innego, bo kolarstwo to sport indywidualny, a na sali treningowej i parkiecie jej partnerem jest Roman Osadchiy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Nowa przygoda
Udział w „Tańcu z Gwiazdami” to kompletna nowość, także dla pochodzącego z Ukrainy tancerza. To, co łączy go z Mają Włoszczowską to między innymi poświęcenie treningom i zawodom, bo tańczyć zaczął w wieku czterech lat. - To mój zawód i całe moje życie, które na dalszym etapie zaowocowało zdobyciem wielu tytułów - mówi Roman Osadchiy. Jak daleko uda im się zajść w „Dancing with the Stars”?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat