2019-08-21

Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!

0

Aktor o 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i uczestnikach. Robert Koszucki dołączył do ekipy rozrywkowego show, a w rozmowie z POLSAT.PL opowiedział o tym, co wiedział o programie przed podjęciem decyzji, co go najbardziej zaskoczyło i jak wyglądają przygotowania. Jak Mister Polski z 1997 roku poradzi sobie w nowej roli?

- Co wiedział pan o programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” do tej pory?
- Wiedziałem, co to jest za program i jaka jest jego formuła. Wielu moich kolegów z teatru czy z seriali brało w nim udział i opowiadali mi o nim, ale trochę nie mogłem w to wszystko uwierzyć. Wiedziałem, że to jest olbrzymie przedsięwzięcie, że jest bardzo dużo pracy. Oglądałem wcześniejsze występy na YouTube i trochę myślałem, że to jest poza moim zasięgiem.

- Czy koledzy po fachu doradzali wzięcie udziału w show?
- Nie zadawałem im pytania, czy warto iść do tego programu. To była moja indywidualna decyzja. Nie prosiłem ich o poradę. Chciałem dowiedzieć się, jak jest i mieć szerszy ogląd.

- Które z występów z poprzednich edycji zapadły panu w pamięci?
- Na pewno oglądałem Kasię Dąbrowską. Patrzyłem też na Kacpra Kuszewskiego, jak wykonał Marię Callas. To było genialne! Nie mogłem uwierzyć, że on to zrobił. To były fantastyczne występy. Długo by wymieniać…

- Czy znał pan wcześniej uczestników dwunastej edycji programu?
- Znałem Emilię Komarnicką-Klynstra. Pracowaliśmy razem na planie jednego z seriali. Przed pierwszym spotkaniem integracyjnym „wygooglowałem” wszystkich (śmiech). To są naprawdę interesujące osoby i nie czuć między nami żadnej rywalizacji. Każdy jest skupiony na swojej roli. Mamy tysiące zadań do zrealizowania na scenie w dwie i pół minuty. Nie chodzi tu o rywalizację, a dobrą zabawę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#byledojesieni #jesien2019 #ttbz #ttbz12 #twojatwarzbrzmiznajomo12 #polsat @polsatofficial

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

- Które z elementów występu takich jak wokal, gra aktorska, nauka choreografii i przygotowanie stylizacji jest dla pana największym wyzwaniem?
- Już sam wokal jest dla mnie bardzo trudny, a co dopiero mówić o tańcu. Jak zobaczyłem Elę Romanowską w roli Doris Day, to pomyślałem sobie, że to nie dla mnie (śmiech).

- A co pana zaskoczyło? Charakteryzacja to proces, który trwa bardzo długo.
- Bolący tyłek (śmiech). Po dwóch godzinach jest już masakra, a trzeba wysiedzieć pięć! Cały czas jest się malowanym i klejonym (śmiech). Myślę, że z czasem będzie lepiej. To w ogóle jest bardzo trudne, żeby po tylu godzinach przygotowań jeszcze zmobilizować się i wyjść na scenę, zrealizować to zadanie.

- Co chciałby pan wynieść dla siebie z tego programu?
- Korzystam ze swoich doświadczeń i one mnie budują w jakiś sposób w tym programie. Za parę lat chciałbym sobie wejść na YouTube’a i zobaczyć, jak coś zaśpiewałem. Czuję się cały czas jeszcze nowy w tym wszystkim. Na razie to jest dla mnie wyzwanie i chcę mu sprostać. Na pewno poszerzy to moje możliwości, jeśli chodzi o grę aktorską czy wokal, ale nie to jest głównym celem. Chodzi o dobrą zabawę. Już teraz wiem, że jak się skończy program, to będzie smutno (śmiech).

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana
Tak integrują się uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oni wystąpią w 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kasia Ptasińska wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Lisowska uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze