2019-07-17

Oni wystąpią w 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

0

Poznajcie wszystkich uczestników jesiennej odsłony muzycznego show Telewizji POLSAT. Oto komplet artystów, którzy wykażą się swoimi talentami na scenie 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kto z nich w najlepszy sposób odda charakter odgrywanych postaci? Czy wystarczy im wokalnych umiejętności, by wiarygodnie wypaść w cudzym repertuarze? Zobacz, kto tej jesieni spróbuje swoich sił na jednej z najbardziej wymagających scen w Polsce. Czy wszyscy poradzą sobie z tym wyzwaniem?

Emilia Komarnicka-Klynstra - zainteresowanie aktorstwem przejawiała już w wieku siedmiu lat. Zagrała w takich filmach jak „Teraz i zawsze”, „Och, Karol 2” i „80 milionów”. Największą rozpoznawalność zapewniły jej jednak role w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Ranczo”. Na stałe związała się z warszawskim Teatrem Ateneum.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Robert Koszucki - Mister Polski z 1997 roku. Pierwszy raz pojawił się na ekranie w roli Roberta Szwarca w serialu „Samo życie”. Wystąpił w takich produkcjach jak „Fala zbrodni” oraz „Na dobre i na złe”. Brał udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jego partnerką była Hanna Żudziewicz. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Koszucki (@robert.koszucki)

Ewelina Lisowska - piosenkarka i autorka takich przebojów jak „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca”, „Nowe horyzonty” i „Prosta sprawa”. Na koncie ma cztery krążki, spośród których dwa osiągnęły status złotej płyty. Laureatka wielu nagród na festiwalach muzycznych. Zwyciężczyni programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w 2015 roku. Na parkiecie towarzyszył jej Tomasz Barański. Gwiazda użyczała także swojego głosu na potrzeby dubbingu kilku kultowych animacji dla dzieci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Kasia Ptasińska - charyzmatyczna aktorka znana z takich seriali jak „M jak miłość” i „Na Wspólnej”. Związana z kilkoma teatrami w Warszawie (Teatr Kamienica, Teatr Capitol) i Krakowie (Teatr Variete). Z wykształcenia dyplomowany historyk i antropolog sztuki. Interesuje się biologią i medycyną. W wolnym czasie chętnie robi zakupy w second handach i podróżuje.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kasia Ptasińska (@kasiaptasiaptasinska)

Ewelina Ruckgaber - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Przygodę ze sceną zaczynała od udziału w kabarecie „Hoża 41”. Zadebiutowała na małym ekranie w hicie „Tata, a Marcin powiedział…” wraz z Piotrem Fronczewskim i Mikołajem Radwanem w 1998 roku. Największą popularność przyniosła jej rola aspirantki sztabowej Natalii Nowak w serialu „Gliniarze”. Zagrała także w filmie „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego oraz kilku spektaklach teatralnych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Jeremi Sikorski - jako dziecko grał w Teatrze Muzycznym Roma. W 2013 roku podpisał pierwszy kontrakt płytowy i wydał debiutancki singiel „Bez niej nie byłoby nas”. Klip do piosenki wyswietlono sześć milionów razy w serwisie YouTube. Wydał dwa krążki, a obecnie pracuje nad albumem zatytułowanym „Soon”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

Adam Strycharczuk - YouTuber znany ze swojej działalności na kanale Na Pełnej, który współtworzy z Janem Frączkiem. Parodie autorstwa tego duetu odtworzono 70 milionów razy. Uczestnik projektu GALAXI. Prywatnie vloger kocha podróże oraz jazdę na rowerze. Miłośnik starych mercedesów. Właściciel suczki o imieniu Gapa.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk)

Łukasz Zagrobelny - po zakończeniu edukacji w szkołach muzycznych karierę zaczynał od śpiewania w chórkach Natalii Kukulskiej. Wspierał wokalnie także Marylę Rodowicz i Ryszarda Rynkowskiego. Próbował swoich sił w „Idolu”. Słuchacze znają go z takich przebojów jak „Nieprawda”, „Życie na czekanie” i duetu z Eweliną Flintą „Nie kłam, że kochasz mnie”. Aktor w Teatrze Roma. Dubbingował w takich produkcjach jak „Shrek” 2, „Król Lew III: Hakuna matata” czy „High School Musical”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lukas Zagrobelny (@lukasz_zagrobelny)

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Jeremi Sikorski zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kasia Ptasińska wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Lisowska uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze