2019-07-09

Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Znakomita artystka pojawi się w jesiennej odsłonie programu. Emilia Komarnicka-Klynstra zdobywała doświadczenie aktorskie zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Była także wokalistką w zespole Lola Band. Występy na scenie oraz wcielanie się w różne postaci nie będzie więc dla niej niczym nowym. Czy to wszystko pomoże jej przekonać do siebie widzów oraz jurorów show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Emilia Komarnicka-Klynstra stawiała pierwsze aktorskie kroki już w wieku 7 lat! Została wtedy członkinią klubu garnizonowego w rodzinnym Brzegu. I zaraziła się miłością do sztuki, która sprawiła, że po latach została absolwentką łódzkiej filmówki.

Wybór tej drogi sprawił, że zagrała w takich filmach jak „Teraz i zawsze”, „Och, Karol 2” i „80 milionów”. Telewidzom jest natomiast znana z ról w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Ranczo”. Na stałe związała się z warszawskim Teatrem Ateneum.

Jakie wyzwania czekają na Emilię w dwunastym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czego widzowie mogą się spodziewać po jej metamorfozach? O tym będzie można przekonać się już po wakacjach, kiedy show ponownie zagości na antenie Telewizji POLSAT.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze