2019-07-10

Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Youtuber zaprezentuje swoje talenty w muzycznym show Telewizji POLSAT. Adam Strycharczuk będzie jednym z uczestników dwunastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy człowiek, który na co dzień pracuje w świecie wirtualnym, odnajdzie się na scenie? Jak gwiazda internetu wypadnie w rolach gwiazd estrady? Czy swoimi aktorskimi i wokalnymi umiejętnościami zaskarbi sobie serca wymagających widzów oraz jurorów? Jak już wyjść z sieci, to tylko po to, by podbić szklany ekran! Uda mu się?

Adam Strycharczuk to prawdziwy człowiek-orkiestra. Już jako dziecko uczęszczał do szkoły muzycznej. Później zainteresował się aktorstwem i szeroko pojętą działalnością artystyczną. Przełom w jego karierze przypada na czas, gdy poznał Jana Frączka, z którym wspólnie założył kanał w serwisie YouTube. Nazwali go: Na Pełnej. Parodie ich autorstwa zyskały uznanie, czego dowodem jest ćwierć miliona stałych widzów i prawie 70 milionów wyświetleń. Adam Strycharczuk zaangażował się także w projekt GALAXI.

Youtuber uwielbia podróże i jazdę na rowerze. Bez wahania przyznaje, że to jego główny środek transportu po Warszawie, choć jest także miłośnikiem starych mercedesów. Posiada suczkę o imieniu Gapa.

W jakich rolach chcielibyście zobaczyć Adama? Czym youtuber może zaskoczyć publiczność i jury przebojowego show Polsatu?

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze