2019-07-10

Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Aktor zdecydował się wystąpić w dwunastej edycji muzycznego show. Jakimi umiejętnościami wokalnymi dysponuje Mister Polski z 1997 roku? Czym spróbuje zaskoczyć swoich wielbicieli i członków jury? Czy podoła nie lada wyzwaniom, z którymi mierzą się uczestnicy w programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? O tym będzie można przekonać się już jesienią.

Robert Koszucki reprezentował Polskę w konkursie Mister World, a wcześniej zdobył prestiżowy tytuł Mistera Polski 1997 roku. Ale to mężczyzna, który zachwyca nie tylko urodą, lecz także klasą. A jak będzie się prezentował na scenie w nieswojej skórze i w cudzym repertuarze?

Na ekranie debiutował jako Robert Szwarc w serialu „Samo życie”. Widzowie mogą go również znać z takich produkcji jak „Fala zbrodni” oraz „Na dobre i na złe”. Brał także udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jego partnerką była Hanna Żudziewicz. Czy podłapał tam taneczny dryg, który teraz pozwoli mu zabłysnąć wdziękiem podczas wcielania się w gwiazdy muzyki i wykonywania ich największych hitów?

Jak aktor odnajdzie się na scenie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Które metamorfozy okażą się dla niego strzałem w dziesiątkę? O tym będzie można przekonać się już jesienią, kiedy program powróci na antenę Telewizji POLSAT.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze