2019-07-09

Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Jesienią piosenkarz odkryje przed widzami zupełnie nowe oblicze. Łukasz Zagrobelny zmierzy się z muzycznymi metamorfozami w dwunastej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak poradzi sobie z wymagającym repertuarem? Czy obok znakomitego wokalu zabłyśnie też umiejętnościami aktorskimi? Czego nowego dowiedzą się o nim fani i członkowie jury?

Łukasz Zagrobelny to absolwent szkół muzycznych pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Studiował na Wydziale Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, zdobywając tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny. Podczas jednego z konkursów jego talent zauważyła nauczycielka śpiewu Ela Zapendowska. Od tego momentu jego kariera nabrała tempa.

W 1999 roku zaczął śpiewać w chórkach Natalii Kukulskiej. Wokalnie wspierał także Marylę Rodowicz i Ryszarda Rynkowskiego. Był uczestnikiem drugiej edycji programu „Idol”. Pierwszy solowy album zatytułowany „Myśli warte słów” wydał w 2007 roku. Na swoim koncie ma takie przeboje jak „Nieprawda”, „Życie na czekanie” i duet z Eweliną Flintą „Nie kłam, że kochasz mnie”. Łącznie wydał cztery albumy, jeden z nich osiągnął status złotej płyty.

Przez lata grał w spektaklach Teatru Roma. Dubbingował w takich filmach jak „Shrek” 2, „Król Lew III: Hakuna matata” czy „High School Musical”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jak Łukasz Zagrobelny poradzi sobie z wcielaniem się w innych artystów? Dowiemy się o tym już jesienią, kiedy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę Telewizji POLSAT.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze