2019-07-09

Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Aktorka znana z serialu kryminalnego „Gliniarze” w dwunastej edycji show. Czy dotychczasowe doświadczenia z małego ekranu pomogą Ewelinie Ruckgaber sprostać nowemu wyzwaniu? W jaki sposób gwiazda spróbuje przekonać do siebie widzów i jury programu? Co okaże się jej silniejszą stroną - umiejętności aktorskie czy talent wokalny?

Ewelina Ruckgaber to absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Pierwsze kroki na scenie stawiała w warszawskim kabarecie „Hoża 41”. Jej telewizyjny debiut przypadł na rok 1998, kiedy to pojawiła się w hicie „Tata, a Marcin powiedział…” wraz z Piotrem Fronczewskim i Mikołajem Radwanem. W „Gliniarzach” wciela się w rolę aspirantki sztabowej Natalii Nowak. Poza tym wystąpiła w głośnym filmie „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego oraz kilku spektaklach teatralnych.

Aktorka przyznaje, że uwielbia tańczyć. Jako gość na widowni wielokrotnie przyglądała się zmaganiom uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Jest także miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłką nożną.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Czy Ewelina Ruckgaber sprosta wszystkim metamorfozom dwunastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jej zmagania z pozostałymi uczestnikami show będzie można śledzić już jesienią, kiedy program ponownie zagości na antenie Telewizji POLSAT.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze