2019-07-17

Jeremi Sikorski zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Wschodząca gwiazda sprawdzi się w rywalizacji z najlepszymi na antenie Polsatu. Jeremi Sikorski to bez wątpienia jeden z najciekawszych artystów, którzy pojawili się w ostatnim czasie na polskiej scenie muzycznej. Czy obiecujący wokalista poradzi sobie ze wszystkimi przemianami, które będzie musiał przejść w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czym zaskoczy swoich fanów? Za które postaci zgarnie najwyższe noty od jurorów?

Jeremi Sikorski już jako dziecko występował w Teatrze Muzycznym Roma. W 2013 roku podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel „Bez niej nie byłoby nas” cieszył się ogromną popularnością. Teledysk wyświetlono ponad sześć milionów razy w serwisie YouTube, a młody Jeremi wystąpił wtedy pierwszy raz na Festiwalu Piosenki w Opolu w telewizyjnym koncercie „Debiuty”. 

Młoda gwiazda ma na swoim koncie krążki „Otwórz się na świat” i „Odetchnij”. Drugi z nich znalazł się w pierwszej dziesiątce Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Obecnie wokalista promuje swój najnowszy album „Soon”.

W których wcieleniach Jeremi Sikorski wypadnie najlepiej? Czy poza talentem wokalnym wykaże się także zdolnościami aktorskimi? Tego będzie można się dowiedzieć już jesienią, kiedy na antenie Polsatu ponownie zagości show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze