2019-07-15

Kasia Ptasińska wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Jesienią aktorka podejmie się nowych wyzwań na antenie Telewizji POLSAT. Czekają ją bowiem niezapomniane metamorfozy i stylizacje! Czy wcielenia Kasi Ptasińskiej przypadną do gustu widzom i jurorom? Jak jej dotychczasowe doświadczenia sceniczne przełożą się na występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Co zrobi, by jej wykonania znanych hitów na długo zapadły w pamięć wszystkim, którzy je zobaczą? O tym będzie można się przekonać podczas najbliższej edycji przebojowego show Polsatu.

Kasia Ptasińska studiowała aktorstwo w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi. Na małym ekranie debiutowała w serialu „M jak miłość”, ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola w „Na Wspólnej”.

Od lat jest związana z Teatrem Kamienica, gdzie występuje m.in. w sztuce „My dzieci z dworca ZOO”. Można ją także oglądać na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Wcześniej zbierała musicalowe doświadczenia w krakowskim Teatrze Variete.

Jest nie tylko aktorką, lecz także dyplomowanym historykiem i antropologiem kultury. Interesuje się biologią i medycyną, a w szczególności neurologią. W wolnym czasie uwielbia czytać naukowe książki o funkcjonowaniu mózgu. Kocha robić zakupy w second handach i podróżować. Jej hobby to długie spacery, rower, badminton, taniec, stretching oraz jej rudy kot Fifołek, który uwielbia jeździć samochodem i chodzić na smyczy. Pracowała kiedyś jako dziennikarz kulturalny i wydawca programu radiowego „Skoro Świt” w RDC.

Czy bogate zainteresowania i doświadczenia zdobyte w teatrach oraz telewizji pozwolą jej podbić scenę programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jakie będą jej mocne strony? Czym postara się zjednać sobie jury oraz widzów show?

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Lisowska uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze