2019-07-15

Ewelina Lisowska uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Popularna wokalistka w dwunastej edycji przebojowego show Telewizji POLSAT. Gwiazda polskiej sceny muzycznej ma bogate doświadczenie estradowe, ale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stawia przed uczestnikami także nie lada wyzwania aktorskie. Czy Ewelina Lisowska będzie w stanie im sprostać? Jak wielbiciele jej autorskich przebojów ocenią jej wykonania cudzych hitów? W jaki sposób artystka spróbuje zachwycić wymagające jury programu?

Ewelina Lisowska jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. W 2007 roku zaczynała karierę muzyczną w post hardcorowym zespole Nurth. Próbowała także sił w jednym z talent show, co zapewniło jej rozgłos w skali całego kraju.

Jej dwa pierwsze albumy - „Aero-Plan” i „Nowe horyzonty” - zdobyły status złotych płyt. Na koncie ma takie przeboje jak „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca”, „Nowe horyzonty” i „Prosta sprawa”. Jest laureatką licznych nagród na wielu festiwalach. Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube. Otrzymała nagrodę Superjedynka w kategorii SuperArtystka podczas 50. KFPP w Opolu oraz Eska Music Awards 2013: Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci.

W grudniu 2013 opublikowany został ranking Google Zeitgeits - lista najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Ewelina Lisowska pojawiła się w trzech kategoriach: „Najbardziej popularne osoby w 2013” (siódme miejsce), „Najbardziej popularni polscy celebryci 2013” (drugie miejsce) oraz „Polska muzyka na topie 2013” (drugie miejsce).

W 2015 roku wygrała „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie towarzyszył jej Tomasz Barański. Użyczyła także głosu na potrzeby dubbingu w filmach „Rysiek Lwie Serce” i „Książe Czaruś”.

W kogo wcieli się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czy Ewelina Lisowska pokaże zupełnie nowe oblicze? Którymi metamorfozami zachwyci widzów i jury? O tym będzie można przekonać się jesienią, kiedy show ponownie pojawi się na antenie Telewizji POLSAT.

12. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze