2019-03-14

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: 10 najlepszych występów

0

Za nami setny odcinek muzycznego show! Oto najchętniej oglądane metamorfozy. Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od ponad pięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Oto Top 10 najczęściej odtwarzanych występów ze wszystkich edycji show w serwisie YouTube.

10. Zosia Nowakowska jako Elsa z „Krainy lodu” (1 810 271 wyświetleń)

Niby tematyka mroźna i zimowa, a jednak udało się rozgrzać serca jurorów i publiczności. Zosia Nowakowska zdecydowanie „miała tę moc”! Wokale dorównały oryginalnej wersji, a baśniowe wizualizacje przeniosły widzów do magicznej „Krainy lodu”. Ta metamorfoza zdecydowanie była strzałem w 10!

9. Kacper Kuszewski jako Maryla Rodowicz (1 937 917 wyświetleń)

- Wygląda rewelacyjnie - skomentowała fantastyczną metamorfozę Małgorzata Walewska. Ta wersja utworu „Szparka sekretarka” rozbawiła sędziów i widzów do łez. Kacper Kuszewski idealnie odegrał charakterystyczne ruchy Maryli Rodowicz. A do tego ten wokal! Było naprawdę wesoło!

8. Kasia Popowska jako Ariana Grande (1 937 408 wyświetleń)

„Side To Side” to wielki przebój młodej Amerykanki nagrany wspólnie z raperką Nicki Minaj. Piosenka zyskała popularność także dzięki kolorowemu teledyskowi. Kasia Popowska poradziła sobie świetnie, jednocześnie śpiewając trudny repertuar i ćwicząc na rowerku. Gorący przebój doczekał się naprawdę mocnej interpretacji. Nie da się zapomnieć!

7. Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak (1 958 751 wyświetleń)

„Pocahontas” jak żywa! Historię pewnej „dzikuski” znają wszyscy, zarówno małe dzieci, jak i ich rodzice. „Kolorowy wiatr” odtworzony przez Marię Tyszkiewicz pozwolił widzom poczuć się jak w bajce Disneya. Przepiękna interpretacja i wspaniały głos.

6. Maria Tyszkiewicz jako Rihanna (3 131 003 wyświetleń)

Rihanna to niekwestionowana królowa współczesnego popu. Nic dziwnego, że piszą dla niej najlepsi - w tym wypadku współautorką numeru „Diamonds” była inna znana i utalentowana wokalistka: Sia. Maria Tyszkiewicz w doskonały sposób oddała całą ekspresję diwy z Barbadosu. To prawdziwa kobieta-orkiestra!

5. Filip Lato jako Czesław Niemen (3 250 560 wyświetleń)

Wszyscy do dziś przecierają oczy ze zdumienia! Trudno wręcz rozróżnić wykonanie utworu „Sen o Warszawie” Filipa Lato z oryginalną wersją Czesława Niemena. - Co wy chcecie oceniać? - powiedziała po występie Małgorzata Walewska. Jurorom dosłownie brakowało słów. I nawet Piotr Gąsiewski uronił łzę wzruszenia!

4. Sławomir jako Freddie Mercury (3 233 634 wyświetleń)

Król rock-polo w zupełnie nietypowej dla siebie odsłonie. Czy Sławomir mógłby zastąpić Rami Maleka, odtwórcę roli Freddiego Mercury’ego w filmie „Bohemian Rapsody”? Po tym występie nikt nie miał wątpliwości, że to mogłoby się wydarzyć! Parafrazując słowa wielkiego przeboju Queen: Sławomir is the champion.

3. Natalia Szroeder jako Whitney Houston (3 321 098 wyświetleń)

„I Have Nothing” to obok „I Will Always Love You” jeden z najpopularniejszych utworów, które widzowie znają z filmu „Boydguard”. Natalia Szroeder zaprezentowała szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o swój wokal. A do tego pokazała się na scenie z niezwykłą elegancją. Klasa sama w sobie.

2. Maria Tyszkiewicz jako Doda (4 483 684 wyświetleń)

- To jest dokładnie ten sam sposób poruszania się - skomentował już na samym początku występu Bartek Kasprzykowski. Wtórowała mu Małgorzata Walewska: - Jest lekko wulgarna, to dobrze - powiedziała. Jurorzy byli zaskoczeni energią i odwagą wokalistki. Maria Tyszkiewicz zdecydowanie przekonała ich, że jest „Dżagą” z prawdziwego zdarzenia! Brawo!

1. Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki (6 238 320 wyświetleń)

To była doskonała interpretacja znanego utworu „Lubię wracać tam gdzie byłem” i niezwykle refleksyjna podróż do repertuaru zmarłego już artysty. A najlepiej świadczy o tym jeden z komentarzy znajdujących się pod materiałem: - Pan Zbyszek jest z Ciebie dumny Mateuszu - napisał użytkownik o ksywce Reżyser Życia. Trudno się z tym nie zgodzić.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Zwycięski spacer Stinga w „Englishman in New York”
Co za energia! Ela Romanowska królową czarnego rapu
100 odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od A do Z!
Iga Krefft stała się nową dziewczyną Justina Biebera?
Twerking i rap! Marta Wiejak wiedziała jak wygrać
Kasia Dąbrowska po sukces jako Chris Isaak! To był ten czar
Staszek Karpiel-Bułecka wie, że „Łobuz kocha najbardziej”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: To jest... Ela Romanowska!
Maciej Dowbor: Ten program staje się legendarny!
Czy Elżbieta Romanowska wystąpi jako raperka?
Ekskluzywny Menel: Spełniam marzenia z dzieciństwa
Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Komentarze