2019-02-21

Maciej Dowbor: Ten program staje się legendarny!

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL o nowym sezonie. Rekordowe 12 odcinków to jedna z nowości w 11. edycji przebojowego show. Maciej Dowbor ujawnił, co jeszcze czeka wielbicieli najbardziej zakręconego programu muzycznego. Czego się nie spodziewał? Jak ocenia poziom występów tej serii?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który w ramówce Telewizji POLSAT zajmuje miejsce szczególne. Widzowie rokrocznie z niecierpliwością czekają na kolejne gwiazdy, które występują w często nietypowych dla siebie rolach. Początki nie były jednak łatwe. - Wszyscy się bali, czy program udźwignie osiem odcinków w pierwszej edycji - wspominał Maciej Dowbor, jeden z prowadzących show. - Tutaj nie ma rozwijającej się fabuły. Poza finałem każdy odcinek jest identyczny, jeśli chodzi o strukturę. Okazuje się jednak, że widzowie tego chcą - dodał z dumą.

- Program rozrywkowy, który sezon w sezon jest na antenie i doczekał się jedenastej edycji, no to, szczerze mówiąc, w najśmielszych snach, kiedy pierwszy raz byłem na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nie spodziewałem się, że stajemy się legendą - wyznał wzruszony Maciej Dowbor.

Najnowsza wiosenna edycja show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” została rozszerzona do dwunastu odcinków. Prezenter podkreślił, że to ważny moment nie tylko dla całej produkcji, lecz także dla uczestników programu. Będą mieli więcej czasu, by zaprezentować swoje talenty wokalne i aktorskie na scenie. - Zapewniam, że poziom jest bardzo wysoki - zdradził tajemniczo Dowbor.

Które spośród występujących na scenie gwiazd przekonają do siebie jurorów? Kto zasłuży na słowa uznania i najwyższe noty? Komu dzięki swoim występom pomogą uczestnicy show Polsatu?

Oglądaj w IPLA.TV: Maciej Dowbor: Dokonujemy rzeczy historycznej

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Kasia Dąbrowska po sukces jako Chris Isaak! To był ten czar
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: To jest... Ela Romanowska!
Staszek Karpiel-Bułecka wie, że „Łobuz kocha najbardziej”
Czy Elżbieta Romanowska wystąpi jako raperka?
Ekskluzywny Menel: Spełniam marzenia z dzieciństwa
Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Maciej Dowbor: Mam ambitne plany na 2019 rok 
Ekskluzywny Menel o depresji: Można z niej wyjść!
Kto wystąpi w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”