2019-02-19

Czy Elżbieta Romanowska wystąpi jako raperka?

0

Aktorka o swojej upragnionej roli w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na scenie muzycznego show Telewizji POLSAT Ela Romanowska przejdzie kilka ciekawych metamorfoz. Czy los uśmiechnie się do gwiazdy, gdy będzie losować kolejne wcielenia? Będzie miała okazję wystąpić w jednej z ról, które się jej marzą? Przekonamy się już wiosną! „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 23 lutego na antenie Telewizji POLSAT.

W rozmowie z IPLA.TV aktorka znana m.in. z serialu „W rytmie serca” opowiedziała o tym, co będzie dla niej największym wyzwaniem w nadchodzącej 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ela Romanowska podkreśliła, że jest pod wrażeniem ciężkiej, wielogodzinnej pracy charakteryzatorów i producentów. - Bez tych ludzi nasze wykonania nie byłyby kompletne - przyznała bez wahania.

Na pytanie o wymarzonych artystów, w których chciałaby się wcielić, odpowiedziała w formie żartu: - Teraz mam wrażenie, że już nikogo nie chciałabym zagrać. Po chwili wyznała jednak: - Na pewno te męskie wykony są ogromnym wyzwaniem. Może zagrałabym jakąś czarnoskórą raperkę lub rapera. Albo może soulowa diwa? - zastanawiała się dłuższą chwilę.

Na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie mieli już okazję zobaczyć występy dwóch najpopularniejszych kobiet hip-hopu ze Stanów Zjednoczonych: Nicki Minaj i Cardi B. Poprzeczka została zawieszona wysoko. Czy Ela Romanowska przebiłaby swoim wykonem dokonania poprzedników?

- To niesamowite. Z jednej strony jest to przerażające, a z drugiej bardzo ekscytujące, że nagle możemy być diwą operową lub raperem, możemy być gwiazdą disco polo lub międzynarodową gwiazdą pop. Kto z nas kiedyś nie chciał być Madonną? - kontynuowała aktorka.

Co jeszcze powiedziała o potencjalnych stylizacjach? Czy dopisze jej szczęście podczas losowania postaci do odegrania na scenie show? Przekonamy się już tej wiosny. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV: Ela Romanowska: Nagle możemy być diwą operową lub raperem

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Maciej Dowbor: Mam ambitne plany na 2019 rok 
Ekskluzywny Menel o depresji: Można z niej wyjść!
Kto wystąpi w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze
© Polsat 2020