2019-02-10

Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

0

Które gwiazdy najbardziej zaskoczyły widzów w studio i przed telewizorami? Kto przeszedł najodważniejszą metamorfozę? Czyj występ był na tyle niezapomniany, że zasłużył na miano legendy? Którzy z uczestników potrafili zachwycić nawet naśladowane gwiazdy? Spośród setek występów wybraliśmy kilka najciekawszych. To trzeba zobaczyć!

Kasia Popowska jako Zenek Martyniuk

Tego nikt się nie spodziewał. Piękna kobieta o aksamitnym głosie, która w siódmym sezonie przeistoczyła się w największą gwiazdę disco polo - Zenka Martyniuka. Niesamowita metamorfoza poderwała do tańca i do wspólnego śpiewania nie tylko publiczność, lecz także jurorów, którzy nie mogli wyjść z podziwu. Kunszt i wiarygodność odwzorowania oryginału docenili nawet fani zespołu Akcent oraz piosenki „Przez twe oczy zielone”.

Anna Guzik jako Sławomir

Aktorka pokazała w programie niesamowity talent naśladowczo-wokalny. Udało jej się w niezwykle przekonujący sposób odwzorować Sławomira, czyli charakterystyczną gwiazdę rock polo. Publiczność oszalała, gdy tylko Anna Guzik wyszła na scenę i powiedziała słynne: „Cześć, tu Sławomir!”. - Chodzi jak facet - komentował zaskoczony Kacper Kuszewski, juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sam występ został także mocno doceniony przez prawdziwego Sławomira.

Maria Tyszkiewicz jako Doda

To był prawdziwy hit! Wystarczyły pierwsze sekundy, by poderwać publiczność i jurorów. - Dobrze, jest wulgarna lekko - komentowała, zaśmiewając się Małgorzata Walewska. Nikt nie spodziewał się tego, że Maria Tyszkiewicz tak rewelacyjnie odwzoruje głos i choreografię Dody. Występ był tak dobry, charyzmatyczny i na tyle przypominał oryginał, że prawdziwa Doda postanowiła wspólnie z uczestniczką wykonać w innym odcinku piosenkę „Bad Girls”. Maria Tyszkiewicz pokazała, czym jest prawdziwa „Dżaga”!

Marek Kaliszuk jako Nicki Minaj

Artysta miał do wykonania jedno z najtrudniejszych zadań w programie. Musiał wcielić się w Nicki Minaj, słynącą ze skąpych strojów, charakterystycznych ruchów oraz niezwykłego wyglądu i głosu, które są wyjątkowo trudne do odwzorowania. Poszło mu jednak wyśmienicie i dostarczył wszystkim widzom ogromną dawkę śmiechu i energii. Wykonanie piosenki „Pound The Alarm” było tak dobre i charakterystyczne, że do dzisiaj podrywa do tańca i zachwyca dystansem, z jakim do tego wyzwania podszedł Marek Kaliszuk.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najbardziej zaskakujących show w historii polskiej telewizji, który porywa publiczność niezależnie od wieku. Jakie jeszcze niespodzianki szykują się w programie? O tym będzie można się przekonać w nowej, wiosennej edycji emitowanej w Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

 

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Maciej Dowbor: Mam ambitne plany na 2019 rok 
Ekskluzywny Menel o depresji: Można z niej wyjść!
Kto wystąpi w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze