2019-01-08

Kto wystąpi w 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

0

Oto bohaterowie wiosennej odsłony muzycznego show Telewizji POLSAT. Poznajcie wszystkie nazwiska uczestników, którzy będą musieli wykazać się nie tylko doskonałym wokalem, lecz także wyjątkowym talentem aktorskim. Kto znalazł się na oficjalnej liście 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kasia Dąbrowska - absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka z wieloletnim doświadczeniem zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Zagrała m.in. w takich serialach jak „Samo życie”, „Kryminalni” i „Belfer”. Użyczyła głosu w polskich wersjach filmów „Iron Man 3”, „Kraina jutra” i „Gwiezdne wojny”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Stanisław Karpiel-Bułecka - charyzmatyczny lider i wokalista zespołu Future Folk. Uczestnik programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Swoim wieloletnim doświadczeniem na scenie dzielił się jako jeden z setki jurorów w pierwszej edycji show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Staszek Karpiel-Bułecka (@staszekkarpielbulecka_official)

Iga Krefft - dwukrotna uczestniczka programu „Od przedszkola do Opola”. W 2011 roku wydała świąteczny singiel „W oczach radość”. Poza muzyką kocha także aktorstwo. Najwięcej popularności przysporzyły jej role w serialach „Na Wspólnej” i „M jak miłość”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Kazimierz Mazur - pochodzi z artystycznej rodziny, jego ojciec również jest aktorem. Widzowie mogą go kojarzyć z ról w takich serialach jak „Na wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kazimierz Mazur (@kazimierz_mazur)

Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel - autor jednego z najpopularniejszych blogów o męskiej modzie. Oprócz pisania o tym, co się nosi i co jest na topie, próbuje swoich sił także w muzyce. Do tej pory wydał trzy single: „Waiting Room”, „Plastikowy Spokój” i „Wisła”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Pawelski (@ekskluzywny_menel)

Ela Romanowska - przygodę ze sceną zaczynała od występów w musicalach. W 2008 roku wzięła udział w programie „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła szóste miejsce. Doskonale poradziła sobie także w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wraz z partnerem Rafałem Maserakiem dotarła do finału, w którym zajęli drugie miejsce. Jej aktorski talent można podziwiać w takich serialach jak „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich” czy „W rytmie serca”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Antek Smykiewicz - początki jego kariery sięgają 2010 roku, w którym założył zespół Ściana Wschodnia. Na koncie ma złotą płytę za „Nasz film”. Był uczestnikiem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie występował w parze z Agnieszką Kaczorowską.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Antek Smykiewicz (@antek_smykiewicz)

Marta Wiejak - absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Potrafi stepować. Gościła w The Club at The Ivy w towarzystwie jazzowego pianisty Joe Thompsona. Aktorka Teatru Roma - „Ale musicale!”, „Deszczowa piosenka”, „Piloci”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Wiejak (@marta_wiejak)

Kto jest Waszym faworytem do zwycięstwa?

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Mateusz Ziółko zwycięzcą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! 
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 

Komentarze