2019-02-23

Staszek Karpiel-Bułecka wie, że „Łobuz kocha najbardziej”

0

Artysta rozpoczął udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako Boogie. Stanisław Karpiel-Bułecka, charyzmatyczny lider i wokalista zespołu Future Folk, na powitanie z 11. edycją programu zamienił góralskie klimaty na disco polo. Z jakim efektem?

Pochodzi z muzykalnej rodziny, a od blisko ośmiu lat pracuje na swój dorobek, tworząc unikalny styl - mieszankę tanecznych dźwięków elektronicznych z wpływami zakopiańskiego folku. Jako były narciarski zawodowy freestylowiec chętnie podejmuje się ekstremalnych wyzwań, a takim z pewnością są metamorfozy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

- Trzymajcie kciuki, bo nie jest łatwo - napisał przed debiutem Staszek Karpiel-Bułecka w mediach społecznościowych i poprosił swoich fanów o wsparcie. Nic dziwnego, bo pierwsze losowanie i pierwsze wykonanie to dla wszystkich uczestników show spory stres i niepewność. Czy jako Boogie, który był uczestnikiem poprzedniej edycji, zaimponował hitem „Łobuz kocha najbardziej”? Jakie komentarze usłyszał od wymagającego jury oraz od... autora przeboju, gościa odcinka?

Staszek Karpiel-Bułecka przed występem zdradził, że najwięcej trudności w przygotowaniach przysparzała mu choreografia. - Sam jestem ciekawy, co z tego wyjdzie - zastanawiał się. Naszym zdaniem poradził sobie doskonale. Oto materiał wideo:

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Kasia Dąbrowska po sukces jako Chris Isaak! To był ten czar
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: To jest... Ela Romanowska!
Maciej Dowbor: Ten program staje się legendarny!
Czy Elżbieta Romanowska wystąpi jako raperka?
Ekskluzywny Menel: Spełniam marzenia z dzieciństwa
Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Kto wystąpi w 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Komentarze
© Polsat 2020