2019-02-18

Ekskluzywny Menel: Spełniam marzenia z dzieciństwa

0

Kamil Pawelski o swojej przygodzie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Popularny bloger modowy spróbuje swoich sił na scenie. Jak poradzi sobie z wyszukanymi stylizacjami i nietypową charakteryzacją? Czy odegrane przez niego role spotkają się z pozytywną opinią jury? Jakim dysponuje głosem i jak wypadnie jako wokalista? Nowa edycja rozrywkowego show od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Obecność w programie jednego z najpopularniejszych blogerów modowych może dziwić. Ekskluzywny Menel przyznał jednak, że nad wzięciem udziału w programie nie zastanawiał się ani chwili. - Biorę tę szansę, którą otrzymałem, za dobry znak - przyznał w rozmowie z IPLA.TV.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

W końcu mogę Wam o tym powiedzieć! Jestem jednym z 8 uczestników wiosennej edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo 🙈✌️ ——————————————————— Na maksa się cieszę, że jest to akurat ten program, bo wiem, że wyniosę z niego ogromną lekcję dla samego siebie! 💪 ——————————————————— I wszystko w otoczeniu muzyki i śpiewania na żywo! 🔥🔥🔥 ——————————————————— Jaram się maksymalnie 🙌🙌🙌🙌 ——————————————————— #ekskluzywnymenel #kamilpawelski #ttbz #style #music #flp413 #hardwork #yolo #polsat

Post udostępniony przez Kamil Pawelski (@ekskluzywny_menel)

Nie wszyscy wiedzą, że jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już dawno. - Parę lat temu zdecydowałem się wrócić do swoich marzeń z dzieciństwa, czyli do komponowania, tworzenia muzyki. Byłem pełen obaw, czy powinienem - tłumaczył. W końcu przełamał strach i wydał płytę „Granice”. W sieci najpopularniejszymi utworami z repertuaru Ekskluzywnego Menela są numery zatytułowane „Waiting Room”, „Plastikowy spokój” czy „Wisła”.

- Ten program jest dla mnie pewnego rodzaju kontynuacją i ogromną szkołą obycia na scenie, obycia wokalnego, aktorskiego - kontynuował artysta.

Jak będzie sobie radził z ocenami jurorów? Czy wcieli się w jakąś uzdolnioną wokalnie ikonę scenicznej mody? Na co przeznaczy ewentualną wygraną?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Maciej Dowbor: Mam ambitne plany na 2019 rok 
Ekskluzywny Menel o depresji: Można z niej wyjść!
Kto wystąpi w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze
© Polsat 2020