2019-01-29

„Taniec z Gwiazdami”: Gimper ostatnim uczestnikiem show

0

Popularny twórca internetowy pokaże na parkiecie, do czego jest zdolny w „realu”. Czego można spodziewać się po autorze emitowanego w IPLA.TV programu „Lekko Nie Będzie”? Jak zamierza przekonać do siebie telewidzów? Czy może liczyć na poparcie i liczne głosy internautów?

Tomasz Działowy znany jako Gimper to jeden z czołowych twórców polskiego internetu. Od 2011 roku publikuje filmy w serwisie YouTube. Wiele z nich poświęconych było grom komputerowym. Często wypowiada się też w swoich vlogach na obecnie popularne tematy. A jakby tego było mało, zdarzało mu się również próbować swoich sił na scenie muzycznej. Nagrany przez niego w 2015 roku razem z youtuberką Weroniką „Mamiko” Heck oraz DJ-em Remo singiel „Bombsite A” uzyskał w Polsce status trzykrotnej platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie 60 tys. kopii.

Dotychczas najpopularniejszym programem Tomasza był „Overwatch Hajsowników”, w którym pokazuje, jak wygląda codzienność administratora popularnej grupy na Facebooku. Odcinki programu cieszą się oglądalnością na poziomie 500 tys. odsłon. Ponad 1,5 mln subskrypcji stawia go w czołówce najpopularniejszych polskich youtuberów. We współpracy z IPLA.TV realizuje produkcję pod nazwą „Lekko Nie Będzie”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ten rok będzie ciekawy 😉

Post udostępniony przez Tomasz „Gimper” Działowy (@gimperowski)

Jak zapowiadał we wpisie w jednym z serwisów społecznościowych: „Ten rok będzie ciekawy”. W końcu udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to dla niego zupełnie nowy rozdział. - Zawsze chciałem nauczyć się tańczyć i będzie to dla mnie doskonała okazja, by to marzenie zrealizować - tłumaczy swoją decyzję o udziale w show. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków „Lekko Nie Będzie” Gimper uczył się tańczyć od dzieci. Czy uzyskane wówczas umiejętności i techniki przydadzą mu się na parkiecie programu?

O tym, jak youtuber tańczy foxtrota, sambę czy jive’a będzie można przekonać się już w marcu, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV. Gimper dołączył do grupy rywalizującej o Kryształową Kulę. Wśród pretendentów znaleźli się także: Sebastian Stankiewicz, Anna Jagodzińska, Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Qczaj, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Tamara Gonzalez Perea, Dominika Tajner-Wiśniewska i Mariusz Węgłowski.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”
Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Anna Jagodzińska wiosną w show
Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
„Lekko Nie Będzie”, czyli Gimper i nowa jakość na YouTube

Komentarze
© Polsat 2020