News
„Znaki” - odcinek 6: Martyna ginie w Sowich Dołach - Polsat.pl
To już kolejne morderstwo w urokliwym miasteczku. Jak zauważają śledczy - sposób, w jaki działał zabójca, jest podobny do poprzednich spraw. Czy jest jakiś klucz, którym kierował się morderca Martyny, Patrycji i Laury? Trela nie ma zbyt wielu dowodów i poszlak, co doprowadza go do frustracji. Jak komisarz chce znaleźć sprawcę? Czy uda mu się rozwikłać zagadkę? Dzięki znakom dotrze do prawdy?
„Znaki” - odcinek 5: Mąż Patrycji mści się na Błażeju? - Polsat.pl
Po odwiedzeniu grobu kobiety mężczyzna dostrzega przed cmentarzem jej męża, który rzuca się z pięściami na Nieradkę i - nie bacząc na konsekwencje - dotkliwie go bije. Błażej w ostatniej chwili zostaje uratowany przez komisarza Trelę. Dlaczego Piotrowski go zaatakował? Czyżby nadal uważał, że to on jest winny śmierci Patrycji?
„Znaki” - odcinek 4: Proboszcz pomoże w śledztwie? - Polsat.pl
Nowy ksiądz w okolicy powoli zaczyna poznawać wiernych z miasteczka. Dzięki Sobczykowi może też eksplorować Sowie Doły. W trakcie wędrówki znajduje na łące krzyże pokutne. Dokonuje też ciekawego odkrycia - odnajduje bowiem tajemniczy notatnik. A w nim sporo informacji o ludziach z Sowich Dołów. Czy nieoczekiwane znalezisko okaże się pomocne w śledztwie?
„Znaki” - odcinek 3: Podsłuch w domu Nieradki - Polsat.pl
Mąż policjantki Ady był podejrzany o uczestnictwo w śmierci Patrycji. Zaraz po wyjściu z aresztu spotyka się z komisarzem Dzikowskim. Śledczy zaczyna go szantażować. W rezultacie Błażej zmuszony jest zainstalować podsłuch u Adrianny. Co z tego wyniknie? Czy w ten sposób uda się pozyskać nowe informacje, które popchną do przodu śledztwo sprzed 10 lat?
Odcinki


Zwiastuny
O serialu
Znakomita polska produkcja - pierwszy polski serial kryminalny z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku.
Obsada
Sonda
Oglądam serial „Znaki”, ponieważ...:
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Znaki
wtorek 20:05
ZnakiZnakomita polska produkcja - pierwszy polski serial kryminalny z elementami mystery i thrillera obyczajowego.
Zdrady
SEZON 10
ZdradySerial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę.
W rytmie serca
SEZON 3
W rytmie sercaSerial z udziałem największych polskich gwiazd. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie.
Trudne sprawy
poniedziałek-piątek 12:40
Trudne sprawyPoruszające historie, opowieści o zdradach, codziennych kłopotach, tajemnicach naszych bohaterów - ludzi żyjących tuż obok nas.
To Twoja wina
SEZON 1
To Twoja winaHistorie, jakie dotykają wielu z nas. Jak poradzić sobie z kłopotami, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-sobota 19:30
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Słoiki
x
SłoikiPrawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji.
Ślad
SEZON 2
ŚladNowy serial Polsatu w doborowej obsadzie przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.
Sekrety rodziny
poniedziałek-piątek 17:40
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Przyjaciółki
SEZON 13
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Powiedz TAK!
SEZON 1
Powiedz TAK!Wzloty i upadki czwórki trzydziestolatków, którzy nieoczekiwanie stają przed ważnymi życiowymi wyborami.
Pierwsza miłość
SEZON 15
Pierwsza miłośćSkomplikowane i często dramatyczne losy Marysi Radosz, jej rodziny i przyjaciół, ale też pełne radosnych chwil i miłosnych zauroczeń.
Pielęgniarki
SEZON 6
PielęgniarkiSkomplikowane koleje życia wspaniałych kobiet wykonujących trudny, ale bardzo szlachetny zawód pielęgniarki.
Pamiętniki z wakacji
SEZON 6
Pamiętniki z wakacjiSzalona zabawa, pikantne przygody i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty!
Niania<br> w wielkim mieście
SEZON 1
Niania
w wielkim mieście
Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?
Na ratunek 112
SEZON 6
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Małolaty
SEZON 1
MałolatySerial paradokumentalny opowiadający o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży.
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-piątek 8:45
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Koty i zaloty
SEZON 1
Koty i zalotyMiniserial dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Grają: Anna Dereszowska i Marcin Perchuć.
Gliniarze
poniedziałek-piątek 16:40
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Dwoje we Troje
SEZON 2
Dwoje we TrojeFamilijna opowieść o codziennym życiu trójki bohaterów - Michelle, Michała i Dusi - przez pryzmat ich relacji prywatnych i zawodowych.
Dom Pełen Życia
SEZON 1
Dom Pełen ŻyciaBohaterowie zapraszają do pełnych życia domów i pozwalają nam uczestniczyć w rozwiązywaniu różnych życiowych wyzwań.
Domowe rozgrywki
SEZON 1
Domowe rozgrywkiSytuacje domowe bliskie każdej rodzinie, sprytne rozwiązania, śmieszne dialogi i zabawne zwroty akcji.
Dlaczego ja?
poniedziałek-piątek 14:40
Dlaczego ja?Opowieści o osobach żyjących obok nas. Zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi: dlaczego mnie to spotkało?
Daleko od noszy<br> - Reanimacja
SEZON 1
Daleko od noszy
- Reanimacja
Najbardziej zwariowany personel medyczny w Polsce zmierzy się z nowymi wyzwaniami i zaskakującymi wydarzeniami.
Chłopaki do wzięcia
sobota 17:50
Chłopaki do wzięciaPochodzą z małych wsi i miasteczek. Mają niewielkie perspektywy, ale mimo to z wiarą poszukują partnerek na całe życie.
Ameryka marzeń
SEZON 1
Ameryka marzeńPrawdziwy polsko-amerykański kulturowy koktajl i jedyny w historii polskiej telewizji paradokument, który powstał w USA.
© Polsat 2019