Znaki

0

Znakomita polska produkcja - pierwszy polski serial kryminalny z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku.

W rolach głównych wystąpili: Andrzej Konopka, Andrzej Mastalerz, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński i Magdalena Żak.

Serial „Znaki” został doceniony na prestiżowym festiwalu w Ameryce. Zwyciężył w kategorii: Najlepsza seria internetowa podczas LA Film Award - edycja Marzec 2019. Los Angeles Film Awards (LAFA) to comiesięczny konkurs filmowy i scenariuszowy dla filmowców z całego świata. LAFA jest jednym z najwyżej cenionych festiwali na świecie. W każdym miesiącu jury nagradza najlepsze produkcje w kilkudziesięciu kategoriach.

Za reżyserię serialu odpowiadają: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski.

Komentarze
© Polsat 2020