2019-07-16

„Znaki” - odcinek 5: Mąż Patrycji mści się na Błażeju?

0

Po odwiedzeniu grobu kobiety mężczyzna dostrzega przed cmentarzem jej męża, który rzuca się z pięściami na Nieradkę i - nie bacząc na konsekwencje - dotkliwie go bije. Błażej w ostatniej chwili zostaje uratowany przez komisarza Trelę. Dlaczego Piotrowski go zaatakował? Czyżby nadal uważał, że to on jest winny śmierci Patrycji?

Radek postanawia ukryć przed ojcem, że znalazł w ziemi cenne poniemieckie dokumenty. Piotrowski podkrada córce pieniądze pozostawione przez Patrycję, a Kasia postanawia ukryć je poza domem. Zostaje jednak przyłapana przez Ninę i Agatę. Burmistrz wpada na pomysł, jak oszukać policję i wyjaśnić, co Targosz zrobił z wypłaconymi z banku 75 tysiącami złotych. Oskarżają Patrycję o kradzież.

Trela i Ada rozmawiają z Robertem, wypytując o przepustkę, na którą Robert wyszedł w czasie, kiedy zamordowano Laurę. Wydaje im się podejrzane, że przed 10 laty Dzikowski nie sprawdził tego tropu. Trela spotyka się z Bławatską i wypytuje o Laurę, Roberta oraz Michała - syna Dzikowskiego. Tymczasem Błażej idzie na grób Patrycji. Przed cmentarzem spotyka jej męża. Dochodzi do bójki, którą przerywa przejeżdżający obok Trela. Błażej zostaje mocno pobity.

Martyna wyznaje Radkowi, że nie chce się z nim spotykać nawet po tym, jak spędzili razem noc. O ich tajemnicy dowiaduje się Nina, która na wieczornej imprezie mówi o tym Agacie. A Agata wpada w szał...

Komentarze
© Polsat 2020