2019-07-02

„Znaki” - odcinek 1: Zaginięcie sprzed 10 lat

0

Komisarz Michał Trela poznaje w Sowich Dołach mistyka Jonasza, który od razu wzbudza w policjancie niepokój. Nowy komendant dowiaduje się o nierozwiązanej sprawie sprzed 10 lat. Zaginęła wtedy młoda dziewczyna, Laura, która nigdy nie została odnaleziona. Właśnie teraz, gdy Trela objął stanowisko, znika kolejna dziewczyna. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane?

Do małej miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz - lokalny mistyk uchodzący za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską, która opowiada mu o tajemniczym zaginięciu swojej córki, Laury. Winnego zbrodni sprzed 10 lat nigdy nie odnaleziono.

Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu jej przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania. A Nina, córka Treli, nawiązuje w szkole nowe znajomości, m.in. z Agatą, córką burmistrza Antoniego Paszke.

Znaki dwa odcinki we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Aktorki serialu „Znaki” zapraszają na premierę!
„Znaki”: Nowy serial kryminalny w Telewizji POLSAT

Komentarze
© Polsat 2020