2019-07-09

„Znaki” - odcinek 3: Podsłuch w domu Nieradki

0

Mąż policjantki Ady był podejrzany o uczestnictwo w śmierci Patrycji. Zaraz po wyjściu z aresztu spotyka się z komisarzem Dzikowskim. Śledczy zaczyna go szantażować. W rezultacie Błażej zmuszony jest zainstalować podsłuch u Adrianny. Co z tego wyniknie? Czy w ten sposób uda się pozyskać nowe informacje, które popchną do przodu śledztwo sprzed 10 lat?

Po wybuchu w sztolni dochodzi do szokującego znaleziska, które może pogrzebać plany wydobycia melafiru przez Targosza. Biznesmen i burmistrz za wszelką cenę chcą zatuszować sprawę. Błażej zostaje wypuszczony z aresztu. Mężczyzna spotyka się z Dzikowskim, który szantażem zmusza go do założenia podsłuchu w domu Ady.

Policja przesłuchuje Targosza w związku ze śmiercią Patrycji. Trela chce poznać szczegóły śledztwa sprzed 10 lat. Spotyka się z byłym komendantem Dzikowskim. Dowiaduje się też o śmierci jego syna, Michała, który przed wieloma laty popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg.

Radek odwiedza w szpitalu Martynę. Czuć między nimi chemię. Burmistrz odwiedza w gospodarstwie Jonasza Roberta, swojego syna. Na plebanii pojawia się nowy proboszcz, ksiądz Roman Śmigielski.

Komentarze
© Polsat 2020