2019-07-02

„Znaki” - odcinek 2: Podejrzane biznesy w sztolni

0

Trela widzi się z Targoszem, wpływowym człowiekiem, który ma zamiar wydobywać wyjątkowo cenny melafir. Burmistrz mocno wspiera ten pomysł. Widzi w nim bowiem wielkie korzyści dla miasta. Ale czy interesy Targosza są aby na pewno uczciwe? I czy mają coś wspólnego z odnalezionym niedaleko kamieniołomu ciałem Patrycji?

Na leśnej polanie niedaleko kamieniołomu znaleziono zwłoki Patrycji. Sposób dokonania morderstwa bardzo przypomina sprawę Laury sprzed 10 lat. Jednym z podejrzanych jest Błażej, mąż Ady.

Tymczasem Jonasz zostaje wypuszczony z aresztu i wraca do swojego gospodarstwa, w którym mieszkają ludzie z życiowymi problemami. Musi zająć się Dorotką, upośledzoną dziewczyną, która sama sobie nie radzi. Na pogrzebie miejscowego proboszcza Trela spotyka się z biznesmenem Targoszem. Mężczyzna w miejscu poniemieckiej sztolni chce wydobywać cenny surowiec - melafir. Wspiera go burmistrz, który widzi w tym przedsięwzięciu korzyści dla miasta. Czy to, że robotnicy dokonują w kamieniołomie szokującego znaleziska, stanie na przeszkodzie inwestycji?

Nina spędza z Agatą coraz więcej czasu. Poznaje jej chłopaka, Radka. W nocy w lesie między Agatą a Martyną, zawodniczką miejscowego klubu bokserskiego, dochodzi do walki. Jaki był jej finał?

Komentarze
© Polsat 2020