2019-07-23

„Znaki” - odcinek 8: Finał. Prawda zostaje odkryta

0

Dzięki temu, co powiedział podczas przesłuchania syn burmistrza, komisarzowi Treli udaje się odnaleźć nowe poszlaki, które wreszcie doprowadzają do ujawnienia faktów na temat śmierci Patrycji, Martyny i dziewczyny sprzed lat. W życiu mieszkańców dochodzi jednak do innych, dramatycznych wydarzeń.

Robert zostaje aresztowany. Tajemnica sprzed lat, którą zdradził, wprowadza nowy trop w śledztwie. Mimo to komisarzowi trudno uwierzyć, że Dzikowski mógłby stać za śmiercią trzech niewinnych kobiet. W trakcie poszukiwań podejrzanego Trela wpada w zastawioną na niego pułapkę. To zdarzenie pomaga mu jednak odkryć prawdę o dramacie sprzed lat oraz śmierci Patrycji i Martyny.

Osińska zamyka kamieniołom do odwołania. Burmistrz konfrontuje się z rzeczywistością – biznes zamknięty, jubileusz miasta wisi na włosku. Bławatska napada na burmistrza, ma pretensje, że ukrył przed nią prawdę o ludzkich szczątkach, poi go wodą od Jonasza, a to sprowadza na niego nieszczęście. Nina decyduje się szczerze otworzyć przed Agatą, ale prowadzi to do dramatycznych konsekwencji.

Komentarze
© Polsat 2020