Serialowa Kinga, gwiazda „Pierwszej miłości”, dołączyła do obsady serialu kryminalnego „Uroczysko”. Aktorka ukazała się w nowej, zaskakującej stylizacji. Na potrzeby roli komisarz Moniki Aleksandrowicz, zwanej Alex, przeszła metamorfozę. Jaką? Czym może zaskoczyć swoich fanów? Warto zobaczyć ją w hicie Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.