2024-01-26

Maffashion w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Julia Kuczyńska przyjęła zaproszenie do 14. edycji show! Znana w świecie mody influencerka, blogerka i bizneswoman postanowiła sprawdzić się w nowej dla siebie dziedzinie. W jakich kreacjach przyjdzie jej wystąpić na parkiecie programu? Czy zaskarbi sobie sympatię widzów i jurorów? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Prestiż i kariera
Julia Kuczyńska ma na swoim koncie dziesiątki osiągnięć i wyróżnień. Wielokrotnie znalazła się w gronie 50 najbardziej wpływowych ludzi w Polsce, a w 2017 roku na pierwszym miejscu światowego rankingu sporządzonego przez międzynarodową agencję marketingową Tribe Dynamics, jako najlepsza i najskuteczniejsza influencerka.

Doceniona przez świat mody
Ubrania jej marki odzieżowej Eppram nosiły światowe gwiazdy: Kourtney Kardashian, Kris Jenner, czy Sofia Richie. Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak „Glamour”, „L’Officiel”, „Women’s Health” czy zagranicznego wydania „ELLE”. Od lat współpracuje z wieloma światowymi markami, takimi jak: Dior, ysl, Mugler, Valentino, Calzedonia, Tezenis, Adidas, Swarovski czy Tous.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat