2024-01-21

Roksana Węgiel wśród gwiazd „Dancing with the Stars”

19-letnia piosenkarka i idolka młodego pokolenia na najgorętszym parkiecie w Polsce! Roksana Węgiel przyjęła zaproszenie do hitowego programu Polsatu. Jak odnosząca sukcesy na scenie muzycznej artystka będzie sobie radzić z nauką tanecznych kroków? Czym utalentowana wokalistka zaskoczy swoich fanów? 14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Jedyna taka w Polsce
19-letnia Roksana Węgiel to piosenkarka, autorka tekstów i najpopularniejsza nastolatka w naszym kraju. Jako pierwsza w Polsce zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior, co czyni ja już postacią historyczną. Jej płyty oraz single pokrywają się platyną, a na koncert przychodzą dziesiątki tysięcy fanów.

Idolka rówieśników
Dzięki swojemu wyczuciu stylu i niesztampowej urodzie jest ambasadorką międzynarodowych marek premium np. Tezenis. Została najlepszą marką osobistą 2023 roku w kategorii „Inspiracja młodego pokolenia”.

Nagrody i wyróżnienia
Roksana Węgiel zdobyła wiele nagród wokalnych takich jak: MTV Europe Music Awards, Bestseller Empiku, Bursztynowy Słowik, czy Nickelodeon Kids Choice Awards. Wielokrotnie była nominowana do Fryderyków.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat