2024-01-25

„Dancing with the Stars”: Filip Chajzer w tanecznym wyzwaniu

Popularny dziennikarz i prezenter rozpoczyna kolejny etap swojej imponującej kariery. Znany z rozmaitych aktywności Filip Chajzer zdecydował się na ekspresową naukę tańca na oczach całej Polski. Jak efekty treningów będą oceniać widzowie? Co o jego występach powiedzą jurorzy programu? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Nie tylko media
Wszechstronny prezenter znany jest z prowadzenia popularnych programów telewizyjnych takich jak „Dzień Dobry TVN”, „Mali Giganci” oraz „Big Brother”. Osobowość medialna, z sukcesami również w radiu, chętnie rozpoczyna nowe projekty i przedsięwzięcia biznesowe. Twórca marki odzieżowej i współtwórca innowacyjnego przedsięwzięcia, które ma na celu walkę z otyłością dziecięcą. Ponieważ po pandemii covid mierzymy się z pandemią otyłości wśród dzieci i młodzieży, a polskie nastolatki tyją najszybciej, Filip Chajzer postanowił powiedzieć temu „stop”. Jest współtwórcą kliniki do leczenia otyłości dziecięcej.

Szerokie spektrum aktywności
Jego talent i zdolności zostały wielokrotnie docenione w branży, czego dowodem są prestiżowe nagrody, takie jak Wiktor 2014 i Telekamera 2018. Ale Filip Chajzer to nie tylko media. Działalność charytatywna i społeczna przyniosła mu uznanie i szereg nagród, potwierdzając jego zaangażowanie w pomoc innym.

Artystyczne poszukiwania
Jako współautor książki „Chajzerów dwóch” i aktor w filmie Patryka Vegi „Plagi Breslau” Filip Chajzer pokazuje także swoją wszechstronność artystyczną. Jego zdolności do przekraczania granic tradycyjnych mediów i eksploracji nowych form wyrazu artystycznego są dobrze znane i cenione.

Z zapałem do nowych działań
Znany z niezwykłej energii i charyzmy, Filip Chajzer teraz kieruje swoją pasję i kreatywność w nowe obszary, wprowadzając innowacyjne projekty i biznesy, które mają na celu nie tylko bawić, ale i inspirować. Jego nowe inicjatywy są zapowiedzią dalszych, fascynujących działań w branży medialnej i poza nią. Kolejnym krokiem w jego karierze i rozwoju osobistym jest udział w tanecznym show Polsatu.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat