2024-01-30

Beata Olga Kowalska w 14. edycji „Dancing with the Stars”

Aktorka teatralna i filmowa, prezenterka oraz lektorka dubbingowa o artystycznej duszy w programie Polsatu. Beata Olga Kowalska ma na koncie wiele ról, a także muzyczne sukcesy. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w tanecznej rywalizacji. Jak będzie przebiegać jej nauka na sali treningowej? Co pokaże podczas występów na żywo? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Bogate doświadczenie
W czasach szkolnych uprawiała gimnastykę artystyczną. Ukończyła PWST we Wrocławiu. Na deskach teatru Nowego w Łodzi zadebiutowała, zdobywając nagrodę za debiut i angaż. Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w warszawskiej Romie (musical „Mamma Mia”), Teatrze Syrena i wielu innych w całej Polsce. - Ja to jestem taki włóczykij. Nigdy nie mogłam usiedzieć w miejscu - tak mówi sama o sobie. Poza występami na scenie uwielbia pracować głosem w studiu nagraniowym. Aktorka wciela się w rozmaite postaci, dubbingując filmy, bajki, słuchowiska oraz audiobooki.

Najbardziej znane role
Przez blisko dekadę grała postać doktorowej „Wezółowej”, czyli żony doktora z serialu „Ranczo”. To z tej roli jest znana najszerszej publiczności. Była prowadzącą program telewizyjny „Magia nagości”, gdzie dzięki charyzmie wprowadzała tajemniczą, intymną i intrygującą atmosferę.

Muzyczne sukcesy
Beata Olga Kowalska to dwukrotna laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Brała udział w ósmej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2017 roku. Wygrała ósmy odcinek, w którym wystąpiła jako Ewa Demarczyk. W finale zajęła czwarte miejsce.

Kontakt z fanami
Jest osobą ceniącą prywatność, ale nie zaniedbuje odbiorców mediów społecznościowych, których zaprasza w kulisy jej pracy oraz z którymi dzieli się przemyśleniami.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat